Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet lebuktatni egy félrelépő nőt?

Figyelt kérdés
Közel 10 éves kapcs. után,most úgy érzem,hogy van valakije.Rákérdeztem és tagadja.A telefonjához nem férek hozzá.
2008. aug. 22. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hogy nem férsz hozzá a telefonjához közel 10 éves kapcsolatban??ezt orvosold, úgy tudhatod meg , ha látod rajta, hogy ideges , egyszerre nagyon sok dolga lesz nem tud találkozni veled, vagy rosszkedvű és nem akarja hogy megvígasztald
2008. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

hát szerintem ezt neked kell tudni, mert rengeteg dologtól függ, környezet amiben mozog stb...

a magánnyomozok meg drágák.


őszíntén szólva 10év alatt talán már megkellet volna ismerni annyira őt, a reakcióit hogy lásd hogy gond van. bár az hogy gyanakosz pont ennek lehet a jele. szerintem ne azt kérdezd hogy van-e valakije hanem hogy mi a gond? nem szeret már? halálosbeteg? vagy valami egyéb probléma? lehet hogy szeret, de valami komolyabb sokk érte,amiről nem mer veled beszélni? honnan gondolod hogy pont megcsal? kimarad éjszaka?

2008. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia, én 16 év után a férjem a mobilszla. részletezésével buktattam meg. sokszor hívta a nőt, habár állítólag nem volt semmi. Én már előtte éreztem, hogy valami nem jó.

Az biztos, hogy álmomban sem gondoltam volna, hogy más nővel

fog hetyegni. És ráadásul eddig nekem csak Ő volt. Ez épp a napokban volt.

2008. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A teloját mindíg magánál tartja,és amúgy attól tartok hogy észreveszi hogy belenéztem.A számla nem jó,mert mindíg sokat beszél.És valóban sokat zavarba jön.
2008. aug. 22. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!