Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthattam el? Alul.

Figyelt kérdés
Volt egy fiu akire már régóta hajtottam de mindig elutasítást kaptam. és egy szombati napon össze futottunk.. akkor este még mondta hogy gynyörű voltam meg minden..ugy éreztem kezdett köztünk erősödni a szál.. erre tegnap mondja te lefeküdtél a dáviddal? mondom én nem.. elkezdi nem ugy hallota.. aztán kiderült hogy a dávid azt terjesztette hogy dugtunk.. közbe nem is.. én azonnal kidobtam tegnap mikor ezt meghallotam.. már elötte is bennem volt hogy jó lenne ha vége lenne de nem volt erőm megtenni de a szivem mai napig a másik sráchoz húz.. de ugye eljutott a fülébe a dávid hazugsága... eddig ugyvolt a sráccal szombaton találkozunk és kérdem tőle akkor szombat? és mondta hogy ne haragudjak de nem... nem tudom miért de nem hisz nekem.:/ mi tévő legyek?
2010. febr. 10. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha neked nem hisz akkor nincs mit tenni. Inkább ad egy másik srác véleményére mint arra, hogy megbizonyosodjon arról igaz e a pletyi. Szóval ne sajnáld hiszen ha itt nem képes hinni neked akkor a későbbiekben sem fog bármit teszel. 29/N.
2010. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ??
2010. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
15 a fiu pedig 17
2010. febr. 10. 17:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Az élet már csak ilyen....Ha neked nem hisz, akkor itt nincs miről beszélni. Vagy meg tudod győzni, vagy nem. A második a valószínűbb, ami elég sajnálatos....
2010. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!