Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm hétvégén külön fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm hétvégén külön fog bulizni a barátaival, ő kért meg hogy most ne menjek vele, megbízom benne, de mégis folyton ez jár a fejemben, miért?

Figyelt kérdés
Lánybarátaival lesz, ismerem őket, és bár bízom a barátnőmben, sajnos 16-17éves korában elég könnyűvérűen viselkedett részegen, elég rossz híre volt. Most 20éves, lassan 1éve vagyunk együtt, minden szabadidőnket együtt töltjük(hétvégén) és érthető hogy szeretne a barátaival is lenni, ha én is ott vagyok nem ugyan az. Megbízom benne, de mégis a féltékenység mardos kicsit...:( valami jó tanács?
2010. febr. 10. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
menny a te haverjaiddal ugyanarra a helyre partizni. nem kell lógni rajta, de tudod figyelni. ennyi. ha nincsenek aljas szándékai nem fogja zavarni
2010. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el te is bulizni. De egyértelműen ne oda. Tartsd tiszteletben a kérését. Ez egy próba is az ő részéről szerintem.
2010. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
miért ne mehetne ugyanoda más társasággal?
2010. febr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Istenem ne parázz..:O

Lányokkal lesz..

2010. febr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%

mert megcsal

velem

2010. febr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne szomorkodj, emiatt még szeret a barátnőd!

Bízz meg benne, akkor a fejedre sem tudja kenni, hogy nem bízol benne és hisztis vagy. Gondolj bele: néha neked is jólesik csak fiúkkal bulizni ;)

2010. febr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

'Gondolj bele: néha neked is jólesik csak fiúkkal bulizni ;)'


Jaja..föleg szendvicsbe=DD És ö a husixd

2010. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
1 év után normális, ha el akar menni egyedül bulizni. Nem biztos, hogy meg fog csalni. De ugyanoda semmiképp ne menj, mint ő, ha megkért, mert az nagyon kiakasztó lehet neki! Egyedül akar bulizni, és ez érthető. Menj el te is a haverjaiddal, de más helyre, attól majd jobban leszel. :)
2010. febr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
én hagytam, hiba volt...
2010. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem meg hagyd elmenni bulizni!

Ha meg akar csalni így is úgy is megfog....ha nem meg nem :)

2010. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!