Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve vagyok együtt a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyok együtt a barátommal. Kb 2 hónapja van az hogy hétkoznap is eljár iszogatni barátaival. Ez engem zavar. Bovebben lent! Tanács?

Figyelt kérdés

hazaér a melobol és felhiv,beszélünk h mi ujság stb és mondja hogy elmegy XYhoz, majd jon 9 felé.

Persze nem mondok rá semmit,de már kezd zavarni.

meg az is hogy egyre tobbet füvezik,már nincs is olyan nap h ne szivna el egy cigit.Régebben hetente egyet ha elszivott.Kezd már egy kicsit sok lenni a dolog.mondtam neki hogy zavar,de azt mondta hogy ennyi jár neki melo után!volt már rá példa h hajnal 3 kor felhivott tok részegen meg hasonlók!

Én sem járok el sehova hétkoznap akkor o se mennyen.Azért mert o fiu vagy mért??

mikor mondtam neki akkor is elkezdett durcogni.Mikor este felhiv részegen,másnap felhiv és bocsánatot kér meg szanja bánya!régebben nem volt ilyen porbléma,2 hónapja lett ilyen.Lehet már kezd megunni vagy mi?Van egy haverja akivel kb 2 naponta talizik füveznek.nem tudom mit csináljak!Szeretem,de már nem tudom h mit csináljak!

félek hogy ez miatt elveszitem!mit csináljak???


2010. aug. 16. 13:33
 1/5 A kérdező kommentje:

22 éves lány

23 éves fiu

2010. aug. 16. 13:34
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismételjük százszor: alkoholistával és drogossal NEM kezdünk.
2010. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menjvele te is és Tépjetek be mint állatxD<---bocsi:(


Mond meg neki hogy nem lesz ennek jóvége változtatnia kellene neked ez így nem jó. beszéljétek meg


#R#

2010. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kellene, neked*

1 vessző kimaradt :$

2010. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Te is kezd el ezt az életmódot, legalábbis a barátod higye azt hogy te se vagy egy "szentlélek".
2010. aug. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!