Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves vagyok szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok szerintetek korai a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

14 éves fiú vagyok és van egy lány aki szintén 14 éves mind a ketten tetszünk egymásnak . Járjunk vagy szerintetek korai ?


2015. febr. 8. 03:31
 1/1 bandi6891 ***** válasza:
100%

Az emberek ilyenkor kezdik tanulgatni a párkapcsolatosdit.


A párkapcsolat szó szerintem itt még enyhe túlzás!


Próbáljátok meg,szinte mindenki így kezdte,aztán telnek az évek és egyre komolyabb egyre erősebb köteléket tudtok kialakítani,ez arra is jó lesz hogy rá fogtok jönni hogy az emberek általában milyenek és ara is hogy milyen sok fajta van belőlünk.


De 2 fontos tanácsom azért van:1.:Vigyázzatok ha sok ember véleményére adtok,mert nem mindenki nyitott,elfogadó és modern.Sőt vannak beteg lelkűek,irigyek és rosszindulatú emberek akik olyan tanácsot adhatnak ami szembe megy a természetességgel.

2.:Ne siessetek semmivel,nem csak a szexben hanem mindent érdemesebb késleltetni,én ahogy megfigyeltem sok dolog sokkal nagyobb örömet tud okozni ha lassú mederben folyik,később érjük el.Ne legyetek egymás nyakán állandóan,hagyjátok meg a másiknak a privát életét ahol nélkületek tevékenykedhet.

2015. febr. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!