Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Korai volt? Mit akar tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai volt? Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 hete vagyunk együtt,és már történtek egyéb dolgok...mint pl(ujjazás stb..) de sex még nem persze...úgy érzem várni kellett volna még ezzel,de már nem tudok mit tenni.És azon is elgondolkoztam hogy mit akar tőlem?

17/L 18/F



2014. júl. 4. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Na vajon mit akarhat tőled, ha két hét alatt már simán eljutottatok az ujjazásig? Nem vagyok egy prűd nő, szeretem a szexet, de én két hét alatt semmilyen kapcsolatban nem megyek még bele ilyesmibe, pedig nem vagyok már szűz...
2014. júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát azt elsietted...szerintem nem tervez veled hosszabb távra csak egy jó dugás kell neki (már bocs a nyers kifejezésért)...ha többre kellenél neki akkor nem egyből ez lett volna az első "dolga"...de ti tudjátok, beszéljétek meg, és kérd meg, hogy várjatok egy kicsit mert neked ez túl gyors tempó...

21F

2014. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na azért ne vedd készpénznek, hogy csak a szexért van veled. Egy fiú, aki szeret, ugyanúgy bepróbálkozhat 2 hét után, mint aki csak AZT akarja. Ha pedig hagyod naná, hogy csinálja.
2014. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De azt is meg kell említenem,hogy ez a két hét nem facebook kapcsolat volt,3x aludtam nála és majdnem egy egész napot együtt töltunk mindig...többnek tűnik
2014. júl. 4. 19:24
 5/6 anonim ***** válasza:
ebbol nem lehetek semmire kovetkeztetni. mi meg 2 hete sem ismertuk egymas amikor elozor volt szex es hazassag lett a vege
2014. júl. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Le kell vele feküdni mihamarabb
2014. júl. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!