Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debreceni fiúk kerestek lányt? 19/L

Figyelt kérdés

Szeretnék végre egy rendes párkapcsolatot. Debrecenben élő 19 és 25 év közötti pasit keresnék. Ha lehet esetleg szűz pasit, vagy olyat, aki max. 1-2 lánnyal volt.

Szűz vagyok és nem szeretnék egy nagy nőcsábászt kifogni, aki meghúz és eldob...


Küldj egy képet magadról vagy facebook linket és írok neked.



2015. febr. 9. 20:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Kamu.
2015. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
bocsi de nem mert biztos csúnya vagy :(
2015. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
Porig égetném azt a várost.
2015. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ugyan nem arra lakok, de elolvastam a kérdést, de messze ez a legnagyobb kamu a mai napon.
2015. febr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Csak nekem nem tiszta, hogy miért kamu ez? Pedig jól kitudom szűrni általában a kamu dolgokat. Lehet, hogy ronda a lány, és nem akar máshol pasizni.
2015. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%

1) Debrecenben vannak a legnagyobb k..vák

2) 19 évesen még szűz vagy ilyen környezetben, hát... leírhattad volna hogy milyen hibád van

3) Amelyik pasi annyi ribi közt még huszonévesen is szűz, az eléggé defektek

4) Minek neked mulya pasi? Irányítani akarod? Igazi kis papucsot akarsz?

5) Nőjél inkább fel és keress egy igazi férfit, aki nyújtani is tud valamit, aki nem életképtelen mint amit a leírásban megadtál!

2015. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én se igazán értem, hogy ez miért lenne kamu. Amúgy ha Debrecenben tanulok, de nem ott lakok, az mennyire fér bele a "debreceni" kategóriába? :D
2015. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Azért kamu, mert nincs olyan lány, aki direkt szűz pasit keresne. Ha netán mégse lenne kamu, akkor meg a kérdezőnek elmenne a kedve, amikor meglátja, hogy néz ki egy ennyi idős szűz pasi.
2015. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hmm..

Szepen beoltjatok Debrecent..

Bar teny h ritka sz*r varos, ritka bunko emberekkel (tisztelet a kivetelnek, mert ugye az is van itt..)

2015. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Szerintem meg nem kamu... Nem mindenki k-rva vagy, ágyba bujós lány... Attól, hogy ti általánositottok, mindig vannak kivételek... Ha nem lennének, én se lennék és nekem se lett volna eddig az az egy barátnőm se... 19F... És debreceni... Mindig van kivétel.. ;)


Írhat a kérdező nyugodtan... :)

2015. febr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!