Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mennyire esne nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire esne nektek rosszul, ha netán ti és a párotok is dolgozik, de ti jóval jobban kerestek, mint a barátotok? Ki szokott ez egyáltalán derülni? Lehet belőle konfliktus? Ha nagy az összhang, szerelem, akkor is lehet baj?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyok együtt a párommal, én 28, ő 27 éves. Egyszer sem került még szóba, hogy ki mennyit keres. Ezért érdekelne a dolog. Még kb 7 évig nem akarunk gyereket. Lakásunk még nincs, kell pár év, albérletben élünk. Nem tudom ő mennyit keres, de biztosan sokkal jobban, mint én. De nem kerül ez sosem szóba. Nem tudom ez nálatok, hogy volt, ha egyáltalán szóba került és hány évesen? (nem tizenéveseknek szól ebből kifolyólag a kérdés, inkább 23 felettieknek). Köszönöm a válaszokat, ha kapok.
2014. dec. 23. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csinálnék belőle nagy ügyet.
2014. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kiderül-e? :D Jó esetben a felek ilyen dolgokat azért tudnak egymásról, minek titkolóznának.

Mellesleg naná, hogy nem esne rosszul, bármelyikünk is keres jól, azzal a másik is jól jár, mindenünk közös. Örülnék, ha több dologgal meglephetném a párom, ez csak természetes.

2014. dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nem közösködöm soha senkivel, aztán jön a menetrendszerű válás (ti is váltok majd, mint minden mai ember)és viszi a nő a felét mindennek. Hát nem...
2014. dec. 23. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!