Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez számomra eldönthetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez számomra eldönthetetlen kérdés!? kíváncsi vagyok a válaszotokra.

Figyelt kérdés

2 éve van egy kapcsolatom...


De mostanában... (kb 1 hónapja) kerülöm a sexet a csókot.. az érintkezést!


A Barátnőm elmegy általában dolgozni 2-3 napokat és eddig tök rossz volt...(bármikor lementem volta azt a 200km-ert csak vele legyek. De most már úgy érzem jobb itthon lenni egyedül mint, hogy itthon legyen!


Volt szakításunk 3 hónapja mert beszélgettem egy csajszival.. de 1 hónap után összejöttünk ismét! (Tudom, káposzta)


De eltelt egy kis idő megint és ugyan az van.. kerülöm a kapcsolatot vele.. Inkább playstationt, számítógépezek, csevegek a barátaimmal.. stb stb.. felszínesen elhülyéskedünk...


Igaz este lefekvéskor jó ha összebújunk de ennyi! Sex-elni nincs kedvem... Se csók se semmi... csak tv azt alvás...


Szeretem mint embert... de nem szerelemből... vagyis nem tudom.. ha belegondolok akkor nem akarok elköltözni az albiból mert sajnálom... A haverom szerint.. saját magammal foglalkozzak... ne mással. azt nézzem nekem mi a jó!


Mind a ketten jól keresünk.. átlag.. de mindig van valami amit fizetni, javíttatni kel (pl:kocsi)


és sajnos nincs luxusra pénzünk! És ebbe is már beleuntam, hogy soha semmit nem tudunk csinálni.,.. erre arra nincs pénz...


visszatérve az elejére... Én sokat fogytam egy nagy kitartás árán.. 38kilót dobtam le..

és mindig is odafigyeltem, hogy nehogy vissza hízzak..


De az említett dolgok miatt semmi kedvem semmihez, se edzeni.. se csinálni dolgokat.. és nagyon zavar a plusz 8 kiló amit felszedtem.. nem vagyok olyan életvidám mint voltam, úgy érzem behúz ez a kapcsolat már.... ahogy észrevettem mindenbe belekötök...


Szerintetek is már befordít ez az egész..? vagyis azt lehet kivenni a szavaimból? nem életvidámnak kellene lennem mint voltam...? boldognak kellene lennünk együtt csinálni dolgokat.. kirándulni stb.. de nincs kedvem!


Ha belegondolok, hogy egyedül lennék.. ismét a magam ura lennék akkor tök boldogság önt el...


27/F


2015. febr. 9. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az emberek miért maradnak egy rossz kapcsolatban.


Most komolyan, ha szakítanál nem tudnál megint 1-2-3 hónapon belül egy másik, új barátnőt találni, aki kívül-belül olyan vagy jobb, mint a mostani?

2015. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ami nem megy azt nem kell erőltetni...
2015. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na kedves hozzászóló... ez a véleményem nekem is!


De sajnos.. "sajnálom.." Igazából már szerintem ő is így van vele.. beszélgettem másik csajjal nem rég.. nem mondtam el..kiderült, akkor berágott de utána már elmondta.. nem haragszik érte... olyan mintha arra várnánk, hogy valaki kimondja.. Ő azt mondja szerelemből szeret... mindent megtesz értem.. de sajnos nekem úgy érzem ennyi!

2015. febr. 9. 21:45
 4/6 A kérdező kommentje:
És valamiért úgy érzem, hogy akárkivel beszélek.. (barátok) nincs válasz a kérdésemre... nem értem mi van velem!
2015. febr. 9. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen "semmihez nincs kedvem" dolgok nem CSAK a kapcsolaton múlnak, inkább benned vannak. Nekem volt hasonló, sokkal komolyabb kapcsolatot szakítottam meg (házasság, gyerek is van), de utána sem találtam a helyem, nem volt kedvem semmihez. Szóval lehet ez egy kezdődő depresszió is, aminek nem feltétlenül a kapcsolatodhoz van köze (nyilván érintőlegesen ahhoz is, de nem biztos, hogy a szakítással megoldódna a dolog).

Én bizony a helyedben felkeresnék egy szakembert. (Ettől függetlenül lehetséges, hogy a kapcsolat is visszahúz, nem tartom kizártnak, de a szakítás szerintem ÖNMAGÁBAN nem old meg semmit ilyen esetekben.)

2015. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam ilyen.. a munkahelyen tök jól elvagyok, életvidám, jókedvű.. de ha itthon vagyok akkor jön elő!
2015. febr. 9. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!