Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Eltávolodott tőlem a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltávolodott tőlem a barátnőm, nem tudja hogy szeret e! Hogyan tudnám helyrehozni kapcsolatunkat? (25 F) HOSSZÚ

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 hónapja járunk, ő életem első igazi nagy szerelme, vele képzelem el az életemet, nem érdekel senki más!

de az elmúlt 1-2 hétben eltávolodott tőlem, sok kis hülye félreértések miatt, pl:

Voltunk bowlingozni, a munkatársnőjével és neki a barátnőivel, akik IKREK voltak, és én még soha nem láttam felnőtt ikreket, és nagyon bámultam őket, őt ez nagyon zavarta, azt hitte és mai napig ne mhisz nekem hogy azért néztem mert hogy tetszik :/

2. tesco parkoloban sportosabban vezettem, nem zebrán ment át előttünk egy anyuka és a lánya én pedig hogy "menőzzek" kuplung majd gázfröccs oda brümmögtem hogy siessenek, de ő ezt is félre értette, azt hitte hogy azért csináltam mert hogy tetszik :S

3. nagyon nehezen bízott és bízik meg bennem, ezért hogy segítsek ez ügyben megadtam a facebook jelszómat, ő pedig ott később kiderült be is lépett és mindent elolvasott azt is amit régen régi csajokkal besézltem, és hogy másik oldalam ismerte meg, (pont azt ami nem önmagam vagyok) kicsit megrémisztette, illetve egyik haverommal kicsit beszéltünk az ő új barátnőjéről, és az én barátnőmről is, de semmi rosszat, hát fiú vagoyk, megkérdeztem haverom hogy hát nagy melle van a bnőjének (mert tudom hogy ő neki nagoyn fontos) de ő ezt is félreértette, azt hitte hogy engem a haverom bnője érdekel :S pedig messze nem :/


szóval a lényeg borzalmasan szeretem, sokmindent megpróbáltam már több kevesebb sikerrel,

ő még mindig azt mondja, hogy nem tudja hogy szeret e,

néha ha kérdezgetem mondja hogy igen ő is!

régebben rengetegszer mondta, és imádtam ezért, de most már magától 1 héten egyszer ha mondja :/


ami még fontos, azt mondja hogy egyik nap kíván és szeret és velem akarja leélni az életét,

a másik nap pedig nem, még csak találkozni se akar velem,


most szerintetek ilyenkor mi van? mik a lehetőségeim?

Nagyon sokmindent megpróbáltam már hogy előrébb jussunk, de nem sok sikerrel, lehet türelmetlen vagyok?


kérlek ha tudtok valam ihasznosat akkor segítsetek!

Köszönöm!



2015. febr. 7. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Soha ne mutasd meg a lapjaidat.
2015. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy tényleg nem tudja... (Ismerős.)

A következő lépés a kiábrándulás...

Bár ha ennyire féltékeny, akkor nyilván szeret.

Dícsérd sokat (hogy lássa, hogy neked ő tetszik) igyekezz a kedvében járni... De mindeközben ne is legyél nagyon "tapadós". Ne ismételgesd folyton, hogy mennyire szereted... (Egy találkozás során bőven elég csak egyszer.)

Igyekezz olyan ruhát felvenni, amikor találkoztok, amiről tudod, hogy tetszik neki, vagy korábban megdicsérte...

2015. febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy ennyire féltékeny lánynak azért komoly gondjai vannak szerintem, illetve lesznek a későbbiekben. Egy gázfröccsre a zebránál azt hinni, hogy flörtölés, az már eszemfszommegáll kategória
2015. febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szóval egy rettentő féltékeny barátnőről van itt szó.Sajnos tipikus,folyton játszi könnyedséggel kerülsz bele a félreérthető helyzetekbe.Egy nagy meglepetés,ami szívből jön,az tuti lenne.Nem csokor virágra vagy drága ékszerre gondolok,hanem valami kreatív dologra.Amit én esetleg tanácsolnék,hogy felhívod délelőtt,mondod neki,hogy van estére egy meglepetésed és kérd meg tőle hogy ne szervezzen más programot.Semmiképp ne mondd el neki,hogy mi lesz az.Nem tudom,hogy esetleg az utazás számodra mennyire fér bele,vagy a környéketeken van-e olyan hely,ahol esetleg az egész várost belehet látni (este nagyon szép és kellően romantikus dolog is),elviszed oda.Itt megfogja kérdezni,hogy mi a meglepetés,majd dobsz neki egy hasonlót: "Itt van a legfontosabb dolog az életemben...Te, az a meglepetés,hogy itt lehetünk kettesben,veled teljesnek érzem magam és nem akarlak soha elveszíteni"


Eléggé nyál duma,de a leírtak alapján képes vagy neki kibökni ezt vagy valami hasonló szöveget :D Esetleg tetőzheted valami kis plüssel vagy bármi. Sok sikert,ne hagyd veszni! :)

2015. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat, nagyon rendesek vagytok! :)

Like Caesar nevű felhasználó válasza:

Arra gondoltam, hogy csináltatok egy fényképet vagy fényképeket kettőnkről, úgy értem egy régebbi képet, amikor boldogok voltunk és nem volt gond, tehát ne digátilas legyen hanem kézzel fogható, és bekeretezve :) jó ötlet ez a "meglepi" dolog :) igen nyál duma, de úgy érzem hogy ez bejöhet, legalábbis javíthat a helyzeten :)

2015. febr. 7. 22:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a képes dolog mellé Royal Flush-t eredményez a végén! :)
2015. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon bízom benne! :)
2015. febr. 7. 22:26
 8/8 anonim válasza:
Amúgy összejött a dolog?
2021. jún. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!