Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szenvedő harmadik; van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szenvedő harmadik; van még valaki?

Figyelt kérdés

Van még olyan, aki évek óta halálosan szerelmes egy olyan emberbe, akinek bár tartós párkapcsolata van, mégis minent megtesz azért, hogy ne felejtsük el, de persze azért is, hogy érzelmileg tönkretegyen... És nem tudsz tőle szabadulni, mindenkin átgázolsz, titkolódzol, hogy a közelében lehess.... naíva elhiszel mindent, mert EL AKAROD hinni minden szavát, hogy ezzel is magadon próbálj segíteni, ugyanakkor épp magad alatt vágod a fát?... és a végén mindig rájössz, hogy már megint jól át lettél verve?

valaki, aki szerelmes félig viszonzatlanul, félig nem?


2010. febr. 10. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:

fiu vagy , vagy lany?

miota jarnak?

enis hasonlo cipoben vagyok :(

2010. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy srác, aki ugyanabból a városból való mint én, egy busszal megyünk, és még évekkel ezelőtt megtetszett. Aztán úgy viselkedett velem, hogy jelzéseket adott, tetszem neki. És akkor gondoltam (nő létemre...-.-), hogy lépek, aztán láttam az arcán a meglepettséget. Nem lett belőle semmi, és nem az volt az oka, hogy van barátnője, vagy homár, hanem egyszerűen egy GYEREKES, GYÁVA f asz, pedig 18 éves lesz... nem volt még barátnője. Tudtommal. Oké, most elárulom, még mindig tetszik, de úgy viselkedik velem, mintha mi sem történt volna, és úgy volt, hogy végre elköltöznek Kisújra, és végre többet nem látom. Kiderült, hogy mégis marad, míg kijárja a gimit... na mondom bakker, szóval megint szívtam, és olyan rossz, hogy egyszerűen még válaszra sem méltat, mégis bámul, estébé. Én pedig mégegyszer odamenni nem fogok hozzá, nem is érdekel, csak rossz hogy még mindig bejön. =/
2010. febr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én szerelmes vagyok, teljesen viszonzatlanul, ő csak a szexet akarná. többször próbálkozott, de tudom hogy csak egyéjszakást akar. külsőleg jövök csak be neki, belsőleg alig ismer, én őt sokkal jobban ismerem(most nem mennék bele részletesen miért). de nem is tett rá erőfeszítéseket hogy megismerjen. az első találkozásunkkor az első perctől kiszúrt magának és onnantól kezdve csak arra tett erőfeszítéseket hogy egy éjszakára megkapjon. de többre biztos nem kellenék, mert amióta csak ismerem soha nincs barátnője, szóval nyilvánvaló hogy az egyéjszakás kalandokra hajt. megdug egy csomó csajt akik folyton rámásznak, aztán kidobja őket. aztán megint jön és bepróbálkozik, de én biztos nem fogok lefeküdni vele csak hogy aztán engem is kidobhasson. ezt különben már elég konkrétan is megmondtam neki hogy én nem megyek bele alkalmi szexbe és azt mondja hogy érti, és aztán mégis néz, és mindig odajön mintha csak beszélgetni akarna, pedig nincs miről beszélnünk és mindketten nagyon jól tudjuk mi a hátsó szándéka. lerázom, ráakaszkodik néhány csaj, az egyikükkel lelép (tudjuk hova), aztán legközelebb megint jön és megint a duma meg a hízelgés, és így megy ez körbekörbe. rohadt sz@r. ha lefeküdnék vele úgy hogy szrelmes vagyok belé és ő meg nem, akkor viszont nem is tudom mi lenne. biztos nagyon fájna. szeretkeznék vele aztán otthagyna. biztos így lenne, ettől félek. szóval már igazán leszállhatna rólam mert már másfél éve csináljuk ezt és én már megőrülök ettől komolyan mondom.
2010. febr. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!