Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden hosszú párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden hosszú párkapcsolatban van olyan, hogy feltűnik egy harmadik személy akihez nagyon vonzódsz? Sikerül elfelejteni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 10:35
1 2
 1/13 napietus ***** válasza:
100%
nekem volt ilyen, többször is, hogy vonzódtam egy férfihoz, aki nem a férjem. ez testi reakció, nem kell foglalkozni vele. apukám szavai jutnak eszembe ilyenkor: "soha ne keverd össze a vágyat a szerelemmel. nem ugyanaz." és kész. megállapítom magamban, hogy az illető jó pasi, és élvezem, hogy tetszem neki, de soha nem csalnám meg a férjem. ennek biztos tudatában helyén tudja az ember ezeket a dolgokat kezelni.
2011. jún. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És nem gondolsz rá azóta is?
2011. jún. 9. 10:40
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egyszer volt ilyen. De éppen kihűlőben volt a kapcsolatom. Próbáltam "siettetni", de végül újra fellángolt a régi szerelem. Az a kis zavaró pont sokáig megmaradt. Hiba volt.



25/N

2011. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 napietus ***** válasza:
100%
dehogy gondolok :) mit gondolkodjak rajta? mikor láttam, vonzódtam hozzá, és jól esett, hogy csorog a nyála utánam, ennyi.
2011. jún. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%

Nehéz..nekem az első barátommal 2,5 év után kezdett kihűlni a dolog,nagyon sajnáltam a dolgot,mert minden tökéletes volt, csak már nem volt meg a kémia..akkor volt egy harmadik fél,de előbb szakítottam,mert nem akartam megcsalni a barátomat. 5 hónapig voltunk külön,akkor a másikkal voltam, ott meg a szex volt isteni, de minden másban különböztünk. 5 hónap után elkezdett hiányozni az exem, ezért szakítottam a másikkal. Most megint az elsővel vagyok, össze fogunk költözni, olyan,mint volt. Sajnos a szex része is. Hiába próbálok bevetni mindent,meg is beszéltük már,nem változik. Iszonyatosan kívánom a másik pasit,múltkor itt volt valamiért,csak az illatától megőrültem.. de tudom,hogy az nem működne, másak vagyunk,más a jövőképünk,nem működne..remélem,ha elköltözünk (másik városba megyünk) akkor elfelejtem,és vagy megszokom a mostanival a szexet,hogy ilyen,vagy idővel nem fog működni a dolog,és szétválunk. Ez majd kiderül.

22/L

2011. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Érdekelne, hogy mi az amin nem tud változtatni a szexben a mostani partnered?
2011. jún. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én ezt a kérdést úgy értettem, hogy akivel vonzódtatok egymáshoz de soha nem történt semmi. Ez úgymond normális dolog?
2011. jún. 9. 14:23
 8/13 napietus ***** válasza:
normális, mert csak a képzeletedben létezik közetetek kapcsolat. és nincs olyan szép valóság, amit a képzelet túl ne tudna szárnyalni. tehát normális, de kezeld a helyén. ne váljon rögeszmévé.
2011. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a tanácsot! Valószínűleg ez csak az én fejemben van tényleg. Végül is azt hiszem a helyén kezelem csak éppenséggel 3 éve nem megy ki a fejemből. Nem folyamatosan jut eszembe de néhány havonta vagy fél évente eszembe jut.
2011. jún. 9. 14:35
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:53


A probléma az,hogy olyan mintha hiányozna belőle a szenvedély. Soha nem tudott "vadállat" lenni az ágyban, olyan,mintha igazából nem is akarná a dolgot. Csendes,semmi reakció,az arckifejezésén sem látszik semmi...sokszor azt sem veszem észre,ha elmegy. Tudom hogy nagyon szeret,kíván is, és soha nem mond nemet,akarja a dolgot,csak nem látom rajta.Soha nem volt olyan,hogy csak egy gyors menet,keményen..érted..néha az is kell. És hiányzik az,ami a másiknál meg volt. Mert vele olyan volt. Próbáltam már mindent, minden vágyát próbálom megtudni,és teljesíteni,hogy minél jobban akarja a dogot, mondtam is neki,hogy ez zavar,de nem változott semmi. Szerinted van olyan,akiből nem lehet kihozni ezt? Mert már kezdem azt hinni..vagy mégis csak én vagyok a ludas..bár,a másik srácnál nem volt soha ilyen probléma..

2011. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!