Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Szeretlek" - először mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szeretlek" - először mennyi idő után hangzott el, milyen szituációban, melyik fél részéről és mit reagált a másik? Kort is légyszi!

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 23:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Tőlem első nap után amikor hazakísértem a bnőm és ő is viszamondta nekem Tőkéletes pillana volt:) F/15
2010. febr. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Én ezt a szót igen ritkán használom - nem csépelem. Több hónap, mire először kimondom, majd utána ismét több hónap!

Ha valaki 1 hét után mondja: valószínű, nem érzi a szó súlyát. (szerintem)

32/L

2010. febr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
32/L. de Te szoktad mondani először?
2010. febr. 10. 23:43
 4/18 anonim ***** válasza:

23:37:


egyetértek.

2010. febr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

én az első szeretkezésünkkor mondtam a barátomnak, ami az első napon volt amikor összejöttünk. de akkor én már majdnem másfél éve szerettem. szóval...fájdalmas másfél év volt. xD

amúgy ő nem emlékszem pontosan mikor mondta, nem tűnt fel különösebben. szoktuk elég gyakran mondani. de nálunk nem a mondás a lényeg. szerintem az nem számít sokat, érezni sokkal jobb. sőt, a legjobb ami van a világon.

ja és egyszer volt ezzel egy fura sztorim, szeretkezés közben mondtam neki, és azt suttogta mondd mégegyszer, aztán mégegyszer, és aztán ettől elment. nekem kicsit fura volt de tökjó még soha nem élvezett akkorát. XD aztán utána mondta hogy "én is".

21/L

2010. febr. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

bár párom előtt volt több pasim,hosszabb rövidebb ideig,neki mondtam először ugy hogy komolyan is gondoltam

kb 3-4 hónapja voltunk együtt,mikor ő először kimondta,kocsinál álltunk,ment volna haza épp,akkor mondta...én csak hozzábujtam,és egy csok,mondani csak rá 1-2 héttel,már nem emlékszem

22/L (24/F,3 éve együtt)

2010. febr. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

23:37 vagyok.

Általában(!) megvárom, amíg a pasi mondja ki először.

2010. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
egyhónap után mondta ki, egy bárban, hangos volt a zene, és ő mondta h szeretlek, és én visszakérdeztem h miiii?:O viccesvolt, és csodálatos. visszamondtam h énis szeretem. majdnem megdöglöttem érte. és mostis.^^
2010. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

eddig még soha

25/f

2010. ápr. 15. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kb félév alatt,nem szeretem hamar kimondani,mert csak akkor mondom,ha tényleg úgy érzek. :) és hogy hogy történt?Párom 2 hónap után mondta ki,én vártam vele,egyszer megkérdezte félév után,hogy "Szeretsz?" a válaszom annyi volt,hogy igen..erre ő: Mi igen? válasz: Szeretlek!:) Nekehezen húzta ki belőlem,de mikor elsőnek ő kimondta,mondtam hogy nekem nem könnyű kimondani. :D Azóta eltelt másfélév,2 éve együtt vagyunk,pedig nagy a korkülönbség,10 év :)

18/L

2010. ápr. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!