Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss kapcsolat, valentin nap?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolat, valentin nap?

Figyelt kérdés

Nem igazan tudom mi ilyenkor az idealis. Inkabb kajalni vigyem el vagy ajandekra helyezzem a hangsulyt? Esetleg megosztva vagy ez igy sok?

Szivesen fogadok minden ertelmes valadzt:)


2015. febr. 10. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
miért nem beszélitek meg hogyan legyen kezelve?
2015. febr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Halisten a baratnom gyuloli a valentin napot ezert le kell szarnom az egeszet:D jobban jarnal te is ezzel
2015. febr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazabol annyira szerintem az en baratnomet de erdekli, csak annyira nem akarom figyelmen kivul hagyni, meg en kicsit romantikusabb alkat vagyok mint o. Itthoni program meg nem lehetseges, eleg friss ahogy irtam is mar.
2015. febr. 10. 23:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Érezze a törődést. Mindegy hogy drága ajándék vagy egy vadgesztenyéből és fogpiszkálóból összeállított figura. Az ízlés női egyedenként változik, ezt neked kell megoldani. De erről beszélni hogy neki mi a véleménye az egészről nem szégyen.
2015. febr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Virág.

Azzal nem lehet mellé lőni.

2015. febr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!