Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A te érdekedben nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te érdekedben nem akarok semmit?

Figyelt kérdés

Van egy srac aki nagyon tetszik. De szerinte en tul 'jokislany' vagyok hozza. Azt mondta, hogy az en erdekemben nem akar semmit,mert nem akar megbantani. Fiuk, ez igaz lehet? Es ebbol lehet meg valami?

Ertelmes valaszokat irjatok legyszi. 15/L



2015. febr. 10. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy elég szar lerázós duma.
2015. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszarok, ez tényleg működik!
2015. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Le lettél koptatva. Ez a "túl jó vagy hozzám" férfi megfelelője.
2015. febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fényember ***** válasza:
Ez olyan mint mikor én azt mondtam egy fiúnak hogy az ő érdekében inkább ne találkozgassunk mert hogy barátom van és hogy inkább megvédeném ettől...közben meg szeretem a barátom és tudod kinek lett volna kedve találkozgatni bárki mással is...amúgy az az ilyen szövegekben a jó, hogy úgy állítja be mintha a te érdekedet szolgálná, ezzel nem tűnik bunkónak és még kifejezetten jó véleménnyel leszel róla annak ellenére hogy tulajdonképpen elutasított...jó mi? :D
2015. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lerázós duma, de nyugtasson meg a tudat, ti tényleg nem vagytok egymáshoz valók. Van ilyen...
2015. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!