Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A túl korai szex elronthatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túl korai szex elronthatja a kapcsolatot (25 év felett)?

Figyelt kérdés
Hányszor "illendő", vagy ideális találkozni, mielőtt arra kerülne a sor?
2015. febr. 10. 23:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Amikor jónak érzitek, a szex sose távolít el, inkább összehoz, én a mostani barátnőmmel első randin lefeküdtem és 1 éve együtt vagyunk. 26/F
2015. febr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Most vagytok ott hogy akármi lehet. Mit tartasz túl korainak?
2015. febr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ilyen nincs, hogy elrontja, főleg, ha mindketten szeretnétek. Egy hosszabb kapcsolatnál utólag már tök mindegy, hogy az első, vagy a hatodik randin feküdtetek le egymással.
2015. febr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Nekem majdnem az összes tartós kapcsolatom egy éjszakás kalandból született. 25 felett már nem vagytok gyerekek. A kérdés inkább az, hogy fontos e valamelyik félnek a várakozás.
2015. febr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
31%

En csak annyit mondanek, hogy ne add oda tul konnyen magad, mert abbol csalodas is lehet.

Van onkontroll is (ez az elso valaszolonak is szol), nem kell egybol agynak menni.


Amugy itt hiaba kerdezed meg, a valaszok elteroek lesznek.

2015. febr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
00:02 gratulalok. xD
2015. febr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem. 25F
2015. febr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kinek és mihez?
2015. febr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, mi a francnak kellett lepontozni? A rohadt életbe, 25 év felett már nincsen ilyen, hogy "várjuk meg a megfelelő alkalmat" két érett felnőtt el tudja dönteni, hogy akár az első éjszakán is mehet-e a szex. Nekem egy éjszakásnak indult és szerelem lett belőle, ellenben vannak olyan párok, akik hónapokat várnak, aztán szakítás lesz belőle...
2015. febr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
Első vagyok: Köszönöm annak, aki visszapontozott! :D
2015. febr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!