Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az mennyire igaz hogy: "ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire igaz hogy: "ha odaadod magad a srácnak akkor nem megtartani fogod hanem elveszíteni"?

Figyelt kérdés
szűz vagyok és a pasimmal 3 hete vagyunk együtt. oda-vissza vagyunk egymásért és még nem konkrétan szexre gondolunk de már előfordult h csók közben a keze letévedt és simogatott. ez a legutóbbi találkozásnál volt szóval gondolom meg fogja ismételni ismét aztán idővel a szexről is szó lesz. én lefeküdnék vele mert eddig egy pasimat sem szerettem ennyire de mondták ezt és én nem akarom h lefekszek vele aztán rögtön szakít

2014. nov. 18. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha komolyan gondolja veled akkor nem szakít emiatt. Ha nem akkor meg tök mindegy mit csinálsz.
2014. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
??? semennyire... sose értettem h miért kell túlmisztifikálni a szüzességtémát....
2014. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem azon múlik.

Szexeljetek, az a szerelmet szenvedéllyel fűszerezi.

2014. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt valami öreg prosti találhatta ki mikor otthagyta zsinórban a nyolcadik pasija.
2014. nov. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Ezt mindenkinél gondolhatod,hogy így lesz utána,ha te is akarod fekúdj le vele ne rágd ezen magad:)
2014. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Ha a srác szexet akar, és nem kapja meg tőled, el fogod veszíteni. Ez az egy biztos!

Ha a srác szexet akar, és meg is kapja tőled, akkor két eset lehetséges.

Jó volt veled, és repetát akar.

Nem volt jó veled, és el fogod veszíteni.

Első esetben tehát 100%, hogy elmegy, második esetben csak 50%. Te döntesz.

2014. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Csak azzal ted meg akit igazán szeretsz, nem éri meg máként, hidd el.
2014. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Le fog mindenki ugatni, de igenis igaz. Nyilvan nem kell a vegtelensegig varni, de 3 het utan ennek meg nincs itt az ideje, igenis el fogod vesziteni, ha mar most megteszitek, ennek 80% eselye van. Elmondom az en sztorimat. 25 eves voltam, a pasi majd ket evvel fiatalabb nalam. En jo megjelenesu, csinos, ertelmes nokent vagyok szamon tartva, o amolyan atlagos, de hatarozott, celtudatos pasi, szolval olyan, akire elso latasra nem sokat adsz, de ha megismered... nos, lehet, hogy beleszeretsz, ahogyan en. Fel ev ismeretseg utan, par het "ostrom" utan beadtam a derekam, osszejottunk, odaig meg vissza volt ertem, kb 2 het jaras utan lefekudtem vele, aztan kezdett szep lassan hanyagolni. Pedig o akarta az egeszet. Le lehet vonni a kovetkeztetest.
2014. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PearlDiver ***** válasza:
36%

1. Tegyük fel hogy tartós kapcsolatra vágysz, ez fontosabb számodra mint a szexuális kielégülés.

2. A tapasztalatok szerint bizonyos férfiak számára a szex lehetősége első számú motiváló erő udvarlásnál. (Nyilván másoknak meg nem.)

3. Hogyha arra vagy kíváncsi, nem csak a tested kell-e neki, beszéld meg vele hogy mondjuk pár hónapig (vagy amennyit kitaláltok) ne a testiséggel foglalkozzatok, hanem egymás személyiségének megismerésével, adjatok lehetőséget egymásnak a bizalom kialakulására (ez nem a szextől fog kialakulni).

4. Ha ez nem tetszik neki, akkor nyilván nem vállon felül érdekled.

5. De ha hajlandó rá, akkor később sok másra is hajlandó lesz érted, sőt magát az első szeretkezést is sokkal jobb lesz átélni, amikor már kezditek jól megismerni egymást és csomó mindent már nem kell találgatni egymásról.

6. Szerintem egyáltalán nem ciki beszélni a szexről még mielőtt belemész, sőt azt mondom nagyon hasznos, ha tisztában vagytok egymás felfogásával, érzelmeivel, elképzeléseivel.


Szóval én az aktív várakozást és felkészülést javaslom, ez kiküszöböli a stresszt/bizonytalanságot, ami az elsietett szexuális kapcsolattal járna, és azt is megmutatja, hogy mit várhattok egymástól.

Mennyi idősek vagytok egyébként?

24F

2014. nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt csak akkor fogod megtudni, ha megtörténik. Ugyanúgy otthagyhat 3 hét után ha lefekszel vele, és otthagyhat több hónap után is.

Ha már szeret, amikor megtörténik, akkor nem fog otthagyni. (az, hogy azt mondja szeret, még nem jelenti azt, hogy úgy is van)


Szóval ez így nem igaz. Mert simán megvárhat, és közben össze vissza dughat másokkal. Aztán mikor odaadod magad lelép, akármennyi idő után. Sok nő belefut ilyen férfiba, életében 1-2 alkalommal legalább. Aki nem, annak mázlija van és ennyi.

2014. nov. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!