Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy higgyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy higgyen nekem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és van egy barátom...aki mostanába azt hajtogatja hogy szerinte én már nem szeretem úgy mint az elején..de ez nem igaz...mert ha elveszteném maghalnék mert nagyon szeretem!De a szülei is azt mondják neki hogy én nem szeretem elégé :( pedig tényleg szeretem csak nem mutatom ki annyira...mert félek a csalodástól..és nem tudok teljesen kinyilni :( meg egyszer elmentem nélküle bulizni :( de nem csaltam meg és semmi extra nem volt! mit csináljak hogy higgyen nekem?
2008. aug. 22. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
mutatsd ki az érzelmeidet..próbáld meg..
2008. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is, próbáld kimutatni az érzéseidet! Én is így voltam, nem tudtam megnyílni:S De ha egyszer sikerül nem arra koncentrálnod, hogy nehogy csalódj, felhőtlenül boldogok lesztek:) A szülei amúgy miért mondják ezt neki? Nem bírnak téged?:S
2008. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

ezt mond el neki is:"mert félek a csalodástól..és nem tudok teljesen kinyilni"

emiatt megkérj elnézést:"meg egyszer elmentem nélküle bulizni",ha csak te voltál bulizni. mert ha közben ő is jár kel,megy, akkor ne.

nem akarok rosszat,de ha már anyu is ellened pakol és a fiud se áll melleted akkor nem sok esélyed van. nem lehet hogy a barátod fél meg mondatni neked hogy dobva vagy és anyut kérte meg hogy segitesen patintani téged. ebben a mai világban semmi se lehetetlen,sajnos.

2008. aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az anyukája nem mondott nekem semmit meg apukája sem! Ő mondta hogy neki ezt otthon mondták...és mien szarul esett neki,na meg pont ez az hogy én jóba vagyok a szüleivel átmegyek anyukája teletöm mindenféle finomsággal apukája állandóan viccelődik és ha átmegyek hozzájuk elötte jönn értem kocsival!! Szóval nem hiszem hogy azért csinálják hogy elrontsák a kapcsolatunkat!! vagyis szerintem nem...de ha nem ezért akko miért..?ez fogos kérdés :s
2008. aug. 22. 20:14
 5/8 anonim válasza:

akkor csak az anyukájára akarja fogni, de nemtom hogy minek keveri bele őket,jaa hogy így könnyebb magammal elszámolni.


"Ő mondta hogy neki ezt otthon mondták..." ha ez igaz, akkor láthatod hogy áll ki melleted.? bocs tudom fáj az igazság,de nem küzd érted.nem úgy tünik,mint aki szerelmes, mert az szinte mindent meg tesz a szerelmért. sajnos egyesek túl sokat is.


szerintem hagyd a fenébe a fickot, mert nagyon dobni akar.

2008. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de mindennap felhív hogy talizunk meg minden este ír sms-t hogy jóéjt meg hogy szeret...akkor nem értem...:(
2008. aug. 22. 21:00
 7/8 anonim válasza:
véletlen nem megfektetni akar? voltak már ágyban? lehet hogy azt akarja hogy szexxel fejezd ki hogy szereted. igy akarhat "megzsarolni".
2008. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem feküdtünk még le...de megbeszéltük hogy nem erőltetjük....majd jönn magától! és mondta hogy ő sem akarja erőltetni!
2008. aug. 23. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!