Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék magamnak egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék magamnak egy olyan medált, amin a párom kezdőbetűje van, ezt hogy szokás, nekem kell megvenni magamnak vagy a párom nekem?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a párod nem tudja mit akarsz nemhiszem hogy megfogja venni.
2008. aug. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem vegyél neki te először egyet amin a te kezdőbetűd van (vannak fiussabb változatok)és hátha érti a célzást ha meg nem akkor finoman mond meg neki
2008. aug. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
fél éve járunk ,nem tudom tetszeni fog e neki ha én veszek neki egy olyan medált meg nincs nyaklánca...
2008. aug. 23. 05:14
 4/8 anonim ***** válasza:
én ezt a kezdőbetűt magamra tetováltattam. :) sokkal nagyobb meglepetés, neked örökre megmarad egy emléknek, és nem lehet elhagyni, senki nem lopja el.
2008. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
demég 16éves vagyok ö pedig 17
2008. aug. 23. 19:17
 6/8 anonim ***** válasza:

2.válaszolo vagyok ismerek egy fiut aki fél éve járt a barátnőjével hordta a csajtól kapott nyakláncot amin egy kulcs volt de előtte sose vett fel ijeneket de mivel szerette a lányt ezért megtette......egy próbát megér vegyélneki te elsőnek és ha nem tetszik neki beszéld meg vele hogy akkor tegye egy képed mellé vagy vmi olyan helyre ahol látja és te jutsz az eszébe

sok szerencsét:)

2008. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszy=)
2008. aug. 24. 10:13
 8/8 anonim ***** válasza:
a tetoválásos vagyok..én tizenöt voltam akkor. : D. mivel bíztam magunkban ennyire, nem volt nehéz megtennem.
2008. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!