Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz koztunk valami, vagy inkabb hanyagoljam?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lany, akivek eleinte zurosen kezdodott a "kapcsolatunk". Most mar majdnem egy eve minden jo. Hasonlo dolgok erdekelnek minket, de tudunk a masikhoz is alkalmazkodni. Kedves, aranyos, erdekes lany. Bar nem egy csontkollekcio, de en igy is szeretem. Jelenleg a "baratsag" fazisban vagyunk, de en tobbet szeretnek, amit tudattam is vele. Miutan elmondtam, par nap mulva szolt, hogy szeretne latni..ez volt kb 2-3hete, azota csak huzodott a dolog, de mivel hetfon nincs sulim, igy megkert hogy menjek ele. Nem lesz kinos? Probaljak kezdemenyezni, vagy inkabb bizzam ra? Tenyleg szeretem, sokat jelent nekem, mint ahogy en is neki(ezt O mondta!), szoval nem szeretnem elvesziteni. 16/F es 16/L
2015. febr. 12. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel elmondtad neki az érzéseidet, így arra következtettem elég bátor vagy. Tehát találkozáskor is őszintèn nyíltan beszèlj,mint eddig ès nem lesz mièrt aggódnod.
2015. febr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! :)
2015. febr. 12. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!