Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha tetszik egy fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha tetszik egy fiu akivel beszélgetni szoktatok, mennyire mondják ezt a szemébe?

Figyelt kérdés
Vagy inkább csak apró jeleket adtok, ha komolyan érdekel titeket. És tegyük fel, hogy a fiu nyíltan megmondja, hogy vonzódik hozzátok.
2015. febr. 13. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdezö?
2015. febr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függy ha facen akkor nyiltabban kimondja az ember de szeméyesen még ugyse föleg ilyen félénk lány mint én te ezt a kérdést hogyan érteted személyesen vagy facen?
2015. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erről az "apró jelekről" mindig eszembe jut exem, akinek az apró jeleit 1,5 éven át nem vettem észre. Utána megelégelte, egy sörözés alkalmával lágyan képen csapott, majd elmondta, hogy szeret, többet akar, vegyem már észre. Aztán összejöttünk. Szóval én ezeket az apró jeleket nem tolerálom, szerintem egy baromság, ha valaki tetszik valakinek, mondja meg neki.
2015. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úristen te vonzosz egy másik lányhoz is szégyeld magad Joci Horváth Evelin voltam Naszályról
2015. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2. Személyesen és facen is.
2015. febr. 13. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!