Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sosem fogunk egyről a kettőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem fogunk egyről a kettőre jutni? Vagy megváltozhat?

Figyelt kérdés

Párommal 4hónapja vagyunk együtt.

Én21 vagyok Ő 29.

Mindketten otthon lakunk, mindketten hatalmas házban, egymáshoz közel.

Minden este találkozunk, párom felvetette hogy szeretne összeköltözni velem, beszélgettünk róla, de ez abba maradt.

Ő motorozik, elég sokat költ a motorra, a ruházatra stb stb.

És nem nagyon tesz félre szerintem, pedig nagyon jól keres.

Már felvetette hogy hitelt kellene majd felvenni, mondtam hogy szerintem ez hülyeség, inkább spóroljon, ha lépni akar.

De az egyik fülén be, a másikon ki.


Szerintem így sosem jutunk el a közös lakásig...

Biztosan szeret, és tutira velem tervezi a jövőjét, efelől nincs kétségem.


Tudom, hogy eröltetni semmit sem szabad...de ha nem akar lépni, és nincs megtakarított pénze, akkor ugyan miért emlegeti az együttlakást?


Ja, az egymáshoz költözés kizárva, azt Ő sem akarja és én sem. Külön szeretnénk egy közös kis lakást.


2015. febr. 13. 14:46
 1/9 A kérdező kommentje:

mondtam neki, hogy én spórolok, szeretnék félretenni...

ilyetszól "annyira imádom hogy ilyen vagy, és gondolsz előre"

én pedig mondtam csípőből "annyira imádom, hogy te pedig nem "


Nem eröltetek semmit, de Ő beszél mindig az együtt lakásról meg Ő tervezget, így mégis mit akar???

Ha meg nem akarja és nem képes félretenni, akkor egyáltalán minek beszél róla???

Pedig mondom, sokkal jobban keres nálam

2015. febr. 13. 14:48
 2/9 A kérdező kommentje:

meg még egy kérdés:


MOSTANÁBAN HA MONDOK VALAMIT, RÁM NÉZ ELMOSOLYODIK ÉS KÉRDEZI, HOGY "HOZZÁM JÖSSZ?"-mindig ezzel viccel.

Oké, szex közben nem beszámítható.

De akkor is mondja ha csinos vagyok, ha pl. valami olyat mondok amit értékel egyből kérdezi.

Én meg mosolyogva rávágom hogy "igen" és elnevetjük.


Erre ilyetszól "persze..most igent mondasz, ha meg letérdelnék eléd, lehet nemet mondanál"


Miért viccel ezzel mostanában sokat?? ez jelent valamit???

2015. febr. 13. 14:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Eléggé infantilisnek tűnik a barátod. 29 évesen, ha komolyan gondolja az összeköltözést, akkor meg kellene beszélni, hogy havi szinten mennyit raktok félre. Különben az egész csak jópofiskodás marad.
2015. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha motoros, akkor neki mindig az lesz az első szerelem. Utána jössz te. Szóval, el lehet itt bohóckodni még 2-3 évet ezzel a pasival, de sznobabb annál szerintem, hogy külön lakást béreljen veled, hisz otthon lakhat, és több százat is keres havonta gondolom, akkor minek fizetne idegennek albiért? :)
2015. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem sznob. attól messze áll :)

engem nem zavar hogy motorozik...én is imádom a motorokat, nekem is van, igaz kisebb az övénél :)


Több százat nem keres, és nagyon szeretne otthonról elköltözni.

Úgy döntöttem várok még, nem eröltetem, én nem rohanok sehova, Őt sürgeti az idő :D idén már 30lesz.

Amugy komoly ember, nem link.Keményen dolgozik, rendszerető, megbízható stb.

2015. febr. 13. 15:03
 6/9 anonim ***** válasza:

A helyedben minél hamarabb megpróbálnám az összeköltözést, hogy kiderüljön hogyan működtök együtt. Nagyon más külön háztartást fenntartani, mint most, hogy rezsire-lakhatásra nincs gondja, "elszórhat" sok pénzt.

Mire akar hitelt felvenni? Albérletben vagy saját lakásban gondolkodtok?

Ha saját lakás, akkor arra nagyon komolyan el kell kezdeni félrerakni, még akár egy hitel önerejéhez is. Ezt neki is meg kell értenie.

2015. febr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még egy megjegyzés, hogy kicsit úgy tűnik feleslegesen sokat költ. Nem vagyok motoros, de ha jól sejtem egy komolyabb ruházat azért nem egyszer használatos, évekig is lehet használni. Sisak ugyanez, ha nem balesetezel, maximum az elhasználódott belsejét kell cserélni, ami jóval kevesebbe kerül, mint egy új.

A motorra is persze sok elmegy, de gondolom nem építi át hetente...nem akarok turkálni a pénztárcájában, de ésszel kellene ezt a hobbit űzni, nem intuitívan költeni rá, hanem megtervezni. Legyen egy "motor alap", amibe rak havonta x forintot, aztán ha abból csak a gyertyacsere jön ki, akkor a századik kormánymarkolatot csak akkor veszi meg, ha az "alap" újratöltődött :)

2015. febr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

az a baj,hogy én pont egy új motorvételes korszakot fogtam ki vele.

ugye 4hónapja járunk, a motorját 5hónapja vette.

azért költött rá sokat, mert mivel külföldi motor, így nagyon sokba került az okmányiroda, meg az ellenőrzések.... plusz a tavalyi motoros ruhája hatalmas nagy rá, mert lefogyott 20kilót, a bukósisakja erre a motorra gagyi...szóval új bukósisakot vett.


M,ost mondta hogy elég, nem vezs ruhát, ezt a szezont kihúzza a régiben. Erre elszakadt a kuplung bowden a mocin, az megint költős :/

2015. febr. 13. 20:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban a motorosnál csak egy menő zenekar frontembere beszámíthatatlanabb.
2015. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!