Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor az ember legelőször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor az ember legelőször átéli, hogy milyen is kapcsolatban élni, vajon jó irányba megváltozhat annyira, hogy az összes rossz tulajdonságával szakít?

Figyelt kérdés
Férfitársaim, akik életükben először komolyabb szerelembe, és azóta is tart! Volt olyan rossz tulajdonságotok a kapcsolatotok előtt, ami utána azonnal megszűnt létezni? Leegyszerűsítve megjavított titeket a szerelem?
2014. nov. 20. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Páran igen.


De teljesen senki, ahhoz lobotimia szükségeltetik. Mert az ember sok hibája marad, pár eltűnik néhány ellen meg küzd. De elvileg az is már régen rossz

2014. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amég minden rendben ment lelkileg javít, másképp nem.
2014. nov. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Annyira biztos nem. Viszont egy nőismerősöm barátja kezdetben rendkívüli módon hasonlított rám, az életünk egy bizonyos szakaszáig azonos életutat jártunk be, hasonlóan gondolkodtunk stb.


Aztán neki az ölébe hullott a csaj, én meg egyedül maradtam. Ő fejlődni kezdett, magára talált, megjött az önbizalma, és végül normális férfi lett belőle. Ezzel szemben én örökre egyedül maradtam, és sodródtam bele a lúzerségbe addig a pontig, amiből már nincs visszaút.


Ennek csak az a tanulsága, hogy ha nem is leszel tőle szuperhős, és nem fog az "összes rossz tulajdonságod" elmúlni, hazudik az, aki azt mondja, hogy a párkapcsolat nem lendítheti fel az ember életét, nem hozhat önbizalmat stb. Az, hogy "előbb egyedül kell boldognak lenned", és társai színtiszta hazugságok, és csak azok mondják, akik bele se tudják élni magukat a helyzetbe.

2014. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 RRR ***** válasza:
nem mindenben
2014. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valaki igen, valaki nem. Engem megjavított, de előtte összetört.
2014. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nőként válaszolok. Szerintem változhatunk egy keveset, de csak akkor, ha nagyon akarjuk.
2014. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!