Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adhatnék a páromnak Valentin-napra?

Figyelt kérdés

Kb. 10 hónapja vagyunk együtt és ez lesz az első közös Valentin-napunk. Egyikünk sincs oda ezért az "ünnepért", de azért mégis az első.. Este elmegyünk sétálni a kedvenc helyemre (megnézzük a naplementét) és elvileg virágot is vesz nekem, de fogalmam sincs, hogy én mit adhatnék neki. Leginkább valami kézzel készített dolgot szeretnék, ami maradandó (tehát nem süti féle), gyorsan elkészíthető(beszerezhető), egyszerű és emlékezetes. Vagy legalább valami saját, egyedi dolgot. 21 éves, nagyon szeret szerelni (autókat, villamos dolgokat, mindent) és nem egy romantikus típus... Valakinek van esetleg valami ötlete?

18/L



2015. febr. 13. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én vettem egy szív alakú párnát, arany színű cérnát és rávártam a monogramunkat és a kapcsolatunk kezdetének dátumát.
2015. febr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet! Én biztos örülnék neki :) Bár, Ő nem egy romantikus alkat... A díszpárnák pedig csak por-fogókként funkcionálnak nálunk :D (ami nem túl jó, mert allergiás vagyok a porra) De köszönöm, lehet hogy ezt meg is csinálom! :)

Esetleg valakinek még valami ötlet?

(Azt elfelejtettem, hogy együtt élünk, szóval időm se sincs túl sok időigényes, illetve nagy dolgok elkészítésére.)

2015. febr. 13. 17:24
 3/3 anonim ***** válasza:
ahhoz már késő talán, amire én gondoltam, de egy csaj helyében én vennék vmi szexi rucit, és abban várnám, legalábbis én egy ilyennek jobban örülnék, mint egy párnának. :)
2015. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!