Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért kerül még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért kerül még mindig?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel már több mint egy éve szétmentünk mert szerinte ritka gyerekes vagyok ... m1 nem ez a fontos de egy suliba járunk és még így ennyi idő távlatából is nagyon durván kerül ... képes volt kihagyni egy küldi utazást csak mert egy projektet velem kellet volna megcsinálni ... elégé idegesítő mivel minden nap egy légtérbe vagyunk és amúgy ameddig együtt voltunk tök jól kijöttünk . szóval szerintetek tehetek valamit hogy ne kerüljön ennyire ? Illetve ez egyáltalán mitől lehet ?



A válaszokat előre is köszönöm szépen !



2015. febr. 13. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi infó alapján inkább ő az, aki gyerekes.
2015. febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez alapján inkább ő tűnik gyerekesnek, persze gondolom ő máshogy mondaná el.
2015. febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Minee ***** válasza:
Szerintem még mindig szerelmes, vagy legalábbis még kötődik hozzád érzelmi szinten. Az is lehet, hogy féltékeny valakire akiről ő úgy gondolja tetszel neki. De ez a féltékenység még mindig az érzelmi kötődéstől van. Valószínűleg pont azért nem tud irántad semleges lenni, mert minden nap találkoztok. Persze egyet értek az előttem szólókkal ez a viselkedés tényleg gyerekes. Inkább szembe kellett volna néznie veled és a helyzettel felnőtt módjára mint aki túltette magát rajtad még ha nem is. Tehetni ellene nem tudom mit lehetne, azt hogy nem találkoztok ilyen gyakran, de mivel egy suliba jártok ez szinte lehetetlen. Ezt mindenképpen magában kell a lánynak lerendeznie. Esetleg megkérdezhetnéd, miért kerül téged. Hátha értelmes választ ad.
2015. febr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! hát próbáltam de nem kaptam semmi értelmes választ sajnos .. De köszönöm szépen !
2015. febr. 18. 19:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szégyenli magát. Nem viccelek, ez velem is volt már. :) És kínos neki.
2015. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!