Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyakran kerül hullámvölgybe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran kerül hullámvölgybe a kapcsolatotok? Ezzel véget is ér, vagy még menthető?

Figyelt kérdés

Mostanában főleg anyagi problémáink vannak a barátnőmmel, a kiadásaink meghaladták a bevételeinket, így épp hogy nem halunk éhen, de szórakozni már nem tudunk elmenni. (hetek, szinte hónapok óta)


A rokonok sem segítenek már annyit mint régen, amikor új volt a kapcsolat.


természetesen így összezárva legtöbbet egymással acsarkodunk, és folyamatosan lépjük át a határokat. Ezzel kezd megromlani a kapcsolat..


2015. jan. 3. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyenunk nekunk is volt par eve, tenyleg kapcsolat probalo de ki lehet belole jonni, nekunk is sikerult par eve es ma mar csak rohogunk azon az idoszakon:-)))


Turelem, kitartas es rendbejottok anyagilag eppugy, mint erzelmileg:-))

2015. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én úgy érzem mintha mocskosul kihasználtak volna.
2015. jan. 3. 19:15
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs pénz amit el lehet wellnessezni? ja akkor szar köcsög alak vagyok...
2015. jan. 3. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így nem oké. Nálunk is vannak anyagi gondok, konkrétan ha a család nem segítene, enni se tudnánk. Ráadásul amióta neki nincs munkája, én állandóan dolgozom, hogy legalább a lakbérrel és a számlákkal ne maradjunk el, de ennél többre most így hirtelen nem futja. Szóval időnk sincs eljárni szórakozni. A szilvesztert is úgy oldottuk meg, hogy egy karácsonyra kapott üveg italt vittünk beugrónak egy házibuliba, ahova egyébként én munka után zuhantam be, kettőkor le is léptünk.

De ettől még nem acsarkodunk. Sőt, amióta legalább ő nincs leterhelve, és férfi létére a házimunkát meg a kaját is megcsinálja, mire hazaérek, utána már csak beszélgetünk, pihenünk, és a korábbi heti egy szexet gyakorlatilag napi egyre emeltük. Ha már úgyse megyünk semerre, ugye :D

2015. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

tavaly nyáron volt, hogy napi 4-5 együttlét is volt.


Azóta úgy érzem mintha nem is akarná, csak kényszerből hagyná, hogy hozzányúljak....


Szilveszterkor én itthon akartam maradni, mert fáradt voltam, abból az volt, hogy a hülye anyjához mindenképp menjünk át koccintani mert hogy ő hívott minket és ne legyek már bunkó.


Pont leszarta, hogy nagyon szépen megkértem rá, hogy hagyjon ezzel és nem koccintok az anyjával, addig sírt, visított, hisztizett amíg végül átmentem.


Felnőtt nő elvileg.

2015. jan. 3. 20:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Ennél nyomorultabb szilveszterem nem volt, ha tudom, hogy a hülye anyjával kell koccintani, akkor kimegyek tényleg valami istenhátamögötti buliba.
2015. jan. 3. 20:01
 7/7 A kérdező kommentje:

A kapcsolat elején nem éltünk együtt, akkor nagyon tepert.

Bár a barátaim figyelmeztettek, hogy hagyjam ezt a lányt... engem valami elszédített....


Szóval akkor nagyon szépen együtt tudtunk működni, de csak azért mert ő egy elesett bizonytalan lány volt, én meg egy erős, ambíciózus srác.


1 éve összeköltöztünk, hogy még jobb legyen együtt. Akkor kezdődött a pokol, elengedte magát és szinte mint egy karosszékben hátradőlt, csak akkor vettem észre magam amikor rájöttem, félmillió forintot dobtam ki a házukra.

2015. jan. 3. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!