Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, rá tudtok unni a szexre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, rá tudtok unni a szexre?

Figyelt kérdés

Ha egy elég szexéhes barátnőtök van, akit sok mindenre rá lehet venni és sokszor szinte egész nap azzal van elfoglalva (persze azért sok minden érdekli csak imád szexelni) akkor előbb utóbb megunjátok ha túl sok szex van, vagy az jöhet minden mennyiségben? :D

20/L


2015. febr. 13. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
En sajnos betegseg miatt visszafogott vagyok :/ 27/f
2015. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Exemmel (első volt) kb. nyugdíjas szexek voltak, azért untam rá. Ha most lenne egy nagyobb igényű barátnőm, aki napi 4-5x is kívánná, nem tudom, hogy rá tudnék-e unni, de ha csak abból állna egy közösen eltöltött idő, hogy nem csinálunk mást, csak eszünk meg b**zunk, lehet, hogy ráunnék, igen.
2015. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha hasonló vagy, nem bánnám, hogyha írnál :D
2015. febr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
magára a szexre nem ,de a csajra igen
2015. febr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
még nem szexeltem:d
2015. febr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok ráunni, napi 2-4 van és mellette maszturbálok, több, mint 20 éve élek szexuális életet :-P
2015. febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a lányra tud ráunni, nem magára a szexre.
2015. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!