Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai nők miért nem szerelembő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők miért nem szerelemből akarnak egy férfit általában?

Figyelt kérdés

Mai nők arra megy milyen az autód, milyen az egzisztenciád, mennyire vagy erős, aki védelmet nyújt neki stb, csupa ösztönös dolgok.

Régen nem ez volt. Régen igenis érzelemből szerelemből mentek a férfiak után.

Szokták mondani hogy régen megmondták kihez kell menni aztán kész, de igenis volt hogy inkább elszökött a gazdag férjétől egy szegényebb egyszerűbb pasival.


2015. febr. 13. 18:32
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Ja igen kb. 1000-ből egy elszökött. Ma szerintem azért jobbak az arányok.
2015. febr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
84%
Ez ma is megesik amikor rájön, hogy a gazdag pasi egy gyökér.
2015. febr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
69%
a nők nem ezt teszik, csak a k**vák :)
2015. febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyaltalan nem erdekel a penz. Komolyan. En szivesen lennek szegeny, ha legalabb egy olyan szemellyel lehetek akit szivbol szeretek. Jo persze vannak ilyen nok, de ha jo idoben vagy jo helyen, te is fel ismered azt aki nem a penz hajtja, hanem a szive;)

16/L

2015. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
15%
Mert a nők érdekemberek lettek sajnos, az érzelem nem számít már nekik, csak a külsőségek.
2015. febr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
77%

Szeretem az általánosìtást...

Nekem ezek a dolgok egyáltalán nem fontosak..

mèg nem találtam olyan fèrfit,akit úgy tudnèk szeretni, és addig,amíg ez nem történik meg, inkább egyedül maradok.

2015. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
32%
A szerelem egy szep erzes ami kitart szerencses esetben par évig es ennyi. Megélni nem lehet belőle..
2015. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

"A szerelem egy szep erzes ami kitart szerencses esetben par évig es ennyi. Megélni nem lehet belőle.."


Megélni lehet tescós termékekből márkátlan olcsó ruhákból, Suzukival és meglehet élni bmw-vel is márkás jó termékekkel.

2015. febr. 13. 18:44
 9/36 anonim ***** válasza:
50%

"A szerelem egy szep erzes ami kitart szerencses esetben par évig es ennyi. Megélni nem lehet belőle.."


Miért a pasijából akar bármelyik nő is megélni?!...

2015. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
80%

????? Pont, hogy régen volt, hogy "A Pistihez mész hozzá kislányom, mert annak van nagy telke, oszt kész".

Nem ismerek egyetlen olyan embert se, aki pénz miatt házasodott volna.

Egyébként nekem ugyan nem kéne kőgazdag pasi... A szüleim elég jól állnak anyagilag, meg is van az ára, soha nem volt idejük velem foglalkozni, főleg édesapámnak, aki volt hogy telefonnal a fülén díszítette a karácsonyfát szenteste, mert olyan vezető állása volt, hogy felelősséggel járt, bármikor hívhatták, nem volt egy nyugodt hétvégénk.

Én nem akarnám, hogy a gyerekem ilyen családban nőjön fel, persze az szerintem teljesen jogos elvárás, hogy ne kelljen azon aggódni, hogy lesz-e étel, meg fűtés, de én nem akarnék olyan pasit aki ilyen nagyon gazdag, és folyton dolgozik. Inkább teremtsünk egy kényelmes átlagszínvonalat, és töltsünk együtt sok időt és legyünk boldogok.

2015. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!