Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinalnatok ha a parotok legjobb barátja mindig hulyesegekbe viszi bele a parotokat ami nektek altalaban árt es rosszul esik?

Figyelt kérdés

Pl: raveszi hogy titokban menjenek bulizni

ujjab csajokat/pasikat mutogat neki

olyan bulikba viszi direkt ahol az exe van meg stb


2015. febr. 6. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagynám, hogy válassza a legjobb barátját. Ha döntés elé állítanám, úgyis őt választaná, így megelőlegezném neki kedvességből, hogy akkor tessék, tartsa meg.
2015. febr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez köcsögség!

De a párod is megéri a pénzét!

2015. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, nem vagy túl szimpatikus a barátod barátjának, ha ennyire le akar cseréltetni.
2015. febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom paromnak mindig azt mondja hogy örül nekünk es engem is mindig sogornak hív meg jopofizik de igazabol az a furcsa hogy sokszor szarik a fejére de amikor épp nem vagyok itthon vagy szüksége van valamire akkor mindig felbukkan es nekem lesz rossz
2015. febr. 6. 12:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Hátha a legjobb barát lenne, nem csak akkor bukkanna fel, mikor jó a szamár is, ha ló nincs.

Inkább egy önző ember, és a barátod meg pancser, ha hagyja magát így kihasználni. De ez meg már az ő élete. Sajnos te pont ebbe csöppentél bele. Így viszont rajtad áll, hogy döntesz, hogy kell-e ez így neked. És ne nézz mást, hisz ez a te életed, éld úgy, ahogy neked jó.

2015. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!