Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyik naprol a masikra elfelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik naprol a masikra elfelejtett . Valaha szerethetett engem vagy csak jatszadozott velem?

Figyelt kérdés

Az exemel 1 hete szakitottam mert megbantott es nem tudnek neki megbocsajtani. Igaz en szakitottam vele de nem fogta meg a kezem es elengedett...nem is keres nem is hiv semmi ...anyira faj hogy massal lesz vagy talan volt ..szeretem ot nagyon.


1 evet voltunk egyutt de ha egyik naprol a masikra elfelejtett akkor soha nem is szeretett ..1x egy lany megcsokolta es smaroltak ,megcsalt..de alapvetoen minden rendbe volt koztunk ..baj az volt hogy nehezen biztam benne es ugy decembertol mindig mikor kulonleges alkalmak voltak veszekedest inditott..szulinapomkor hazament es nem is talalkoztunk



2015. febr. 13. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Szakitottal de azert fusson utanad..


Because fuck logic.

2015. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha szeretne megtenne..ha szeretne nem engedte volna el a kezem de hagyta hogy szakitsak..
2015. febr. 13. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:
A te hibád. Miért futna utánad, ha világosan megmondtad neki, hogy nem kérsz belőle? Akkor miért szakítottál? És miért akarod, hogy fusson utánad, ha egyszer nem tudsz neki megbocsátani?
2015. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szakítottál vele ennyi.

Minek strapálná magát?

Amúgy te rontottad el már akkor amikor más csajnak csapta a szelet. Ott b**asztad el és kellett volna szakítani.

2015. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz az előző kommentelőkkel, férfiak !! :D


Ha megcsalt, miért fogadtad vissza? Ezzel megalázott, azonnal ott kellett volna hagynod.


A másik meg... Ha tényleg szeretett volna, nem hagyja, hogy szakíts vele. Én már vagy 2X szakítani szerettem volna a párommal, de sosem hagyta; és milyen jól tette! :)


Ne bánkódj miatta, egy szemét volt, hogy másik lánnyal kezdett.

Hidd el, lesz jobb, akivel érdemes lesz lenni :)

2015. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az utolsonak koszonom szepen :)
2015. febr. 13. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:
mit kellett volna tennie?? velem is szakítottak, tettem egy utolsó lépést, térden állva én se könyörgök senkinek, én mondjuk nem is csaltam meg, csak simán elcsesztem sok dolgot
2015. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!