Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmet vallottak, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallottak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon rossza szakításom egy éve, nehezen jöttem ki belőle, de még most sem tudok bízni senkiben. Szeptemberben megtettszett egy srác, de nem mutatott felém érdeklődést, szóval elfelejtettem. Megtetszett egy másik srác, vele alakultak is a dolgok, de tájöttünk, h nem vagyunk egymásnak valók, szval abbamaradt a dolog.


Ma az első srác szerelmet vallott - 1 órán leresztül!!! de az a baj h még mindig nem tudok bízni senkiben. Sokkban vagyok. Mit tegsyek? nem akarom megbátani, de egy félévre elutazok, és nem akarom hamis dolgokba ringatni, emrt csak külsőleg tetszik, és nem akarok másik párkapcsolatot még egy ideig.

U.i. életemben ő az első, aki nem megdugni akar, hanem megismerni először, ami nagyonn pozitív.


2015. febr. 13. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki ezt, amit ide leírtál.

Nem értem mi a problémád. Úgy is elutazol, nem is akarsz semmit, meg nem is lehet semmi.

2015. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy pont ma vallott szerelmet. Lehet, hogy arra játszik, hogy Valentin nap előtt a szingli lányok könnyebben beadják a derekukat!
2015. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!