Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 ÉVES FIÚK! Nektek ha tetszik egy lány milyen jeleket adtok? Van egy srác a suliban aki sokszor néz a folyosón, meg van olyan hogy nem néz rám. Az direkt hogy ne legyen feltűnő?

Figyelt kérdés
Meg volt már olyan hogy elmentem elöttük és hirtelen csöndbe maradtak. Azelőtt meg beszélgettek. Ez sokszor van. Olyan is van hogy már amikor meglátnak csöndbe maradnak és néznek. Ma meg a múltkor is volt ilyen hogy beszélgettek és csöndbe maradtak de amikor elmentem elöttük hallottam hogy sugdolóznak.nagyon régóta tetszik ez a srác:( de nem merek odamenni:( mit csináljak?
2015. febr. 13. 23:47
 1/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Menj oda.Ha no"t akarsz menj oda,es kerdezd meg:sziasstok ugy vettem eszre mintha rolam beszelgetnetek.Nagy as fulem,vagy nem all jol a hajam,,esetleg a moosolyomrol van szo'.Talalj valami urugyet,akivel oldani tudod a sajat fesultseged,de be tudsz kapcsolodni a tarsasag/tarsalgas ba.
2015. febr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de nem beszéltem még vele..és az elég fura lenne ha egyszer csak oda állnék elé:D
2015. febr. 13. 23:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy nem vagyok 18 éves srác. 20 évesen már teljesen más jeleket adok biztosan...:/ És 17 évesen is.
2015. febr. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ha tetszik vagy nagyon tetszik egy lány akkor sem veszek fel szemkontaktust. De ez nem gátlás,hanem büszkeségből adódóan. Pár napra rá látom hogy összeállt egy pemzli ecset hajú nevetséggel. És akkor megnyugszom hogy akkor, nem mutattam ki az érzelmeim egy ilyen lánynak.

Ez egy rossz tulajdonság tudom. De így legalább megtaláltam azt a lányt aki igazán őszintén szeret. :)

2015. febr. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Brigi, te vagy az?
2015. febr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem:D
2015. febr. 14. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!