Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiskora óta nemfoglakoztak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiskora óta nemfoglakoztak vele, és most hogy tervei lennének velem elszakítják tőlem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk eggyütt, az anyósa sose ismert el igazán , nem találkoztam vele csak pár alkalommal futólag (Ő kint él külföldön és csak néha jár haza látogatóba).

Eddigi terveink szerint eggyütt mennénk jövőre egyetemre ,de párom édesanyja addig beszélte tele a kedvesem fejét amíg ő úgy nem döntött hogy érettségi után azonnal dolgozni fog külföldön. Én itthon maradok diplomázni ami (4-6 év) . Távkapcsolat kétlem hogy ezt kibírná? Páromra pedig egyszerűen nemtudok hatni hiába mondok neki akármit. (próbáltam azt is megértetni vele hogy szét fogunk menni ,azt mondta azt nemszeretné semmiképpen de nem hajlandó változtatni a döntésén) Mit tegyek?

(Tudni kell szülei váltak ,sose foglalkoztak vele igazán és a mai napig az elhanyagoltság miatt kötődik hozzájuk)


2015. febr. 14. 20:21
 1/2 melcsiboszi ***** válasza:
Ne add fel az egyetemet!!! Én feladtam a továbbtanulást a páromért, és most 5 év után válófélben vagyunk. Egyetlen férfi se ér annyit, hogy a tanulást, és azt, hogy azzá váljunk, akivé lennünk kell, feladjuk miattuk. Ha nincs köztes megoldás, pl. nem akarsz vele menni külföldre tanulni, hanem mindenképpen itthon akarsz diplomázni, akkor tedd azt, passzold neki a döntést, ha tesz azért, hogy együtt maradjatok, akkor biztos nagyon szeret, és kibírhatja a kapcsolatotok, ha nem tesz, és nem megy a távkapcsolat, akkor valószínűleg ennyit ért...
2015. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 atesz8916 válasza:

Külföldi egyetemben nem gondolkoztatok? Akár 4 órás munkarend melett is teljesíthető szerintem.


Nem akarlak elszomorítani, de nem fogja meggondolni magát, én semmi kép sem tenném. 2 év után mésképp néz ki egy távkapcsolat mint 2 hónap után de ettől függetlenül a hiány nehéz és pótolhatattlan lesz, továbbá nincs garancia, hogy együtt is maradtok.


Legyünk pozitívak, ő ki megy, te elmész egyetemre, majd sajnálatos módon úgy jön ki a lépés, hogy ő pont akkor tud haza jönni amikor neked teljes gőzzel vizsgára kell készülnöd, és választás elé kerülsz, hogy a hónapok óta nem látott kedveseddel töltöd akit legközelebb szintén hónapok múlva fogsz látni, vagy tanulsz mert azon múlik a sikeres diploma...


Mivel nem ismerem a szándékaid, hogy milyen egyetem, milyen diploma mit tudsz azzal kezdeni így az átlag ismereteimből azt tanácsolom, hogy ne habozz, fogd meg a kezét és menj vele külföldre. Mert án többet kerestem segédmunkásként közvetitőn keresztül mint azok a diplomások akiket ismerek.


Ui: Bocs ha nyers és kellemetlen olvasni amit írtam, de a dekorációval meg hitegetéssel nálam tele a padlás!

2015. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!