Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy bírjátok a magányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy bírjátok a magányt, főleg valentin-napkor?

Figyelt kérdés
Csak láttam egész nap kint a boldog párokat, és irigykedem, és egyre jobban fáj.. Hülyeségnek érződhet ez egy fiútól, de én tényleg nehezen viselem ilyenkor.. Ti hogy vészelitek át? 21/F

2015. febr. 14. 23:59
1 2 3
 1/23 Unpredictable ***** válasza:
Néhány száz magolandó oldallal azt sem tudom mi vagyok
2015. febr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Sorry,tedd fel a kérdést 364nap múlva.
2015. febr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekel, majd lesz valami, ahogy mindig. :)
2015. febr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Dolgozom.
2015. febr. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet bennem van a hiba de én nem érzem magam rosszabbul egyáltalán. Ez is ugyan olyan nap mint a többi, ha van valakid ünnepeltek kicsit ha van kedvetek, ha meg nincs akkor nem. Felesleges ennyire túlmajmolni.
2015. febr. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

Egyes, ne magolj, nem ezért taníttatlak az adómon, hogy aztán szart se érts a szakmádhoz. :D

Kérdező: jól.

2015. febr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 WheneverYouWant ***** válasza:
ugyanolyan nap mint a többi... látok egy csomó magányos kiírást is facen hogy Bálint nagy van meg ilyenek...
2015. febr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én diákmunkán voltam délutános műszakban. Nyávogtak eleget a többiek a témával kapcsolatban annyit, hogy kész komédia lett a mai nap! :D
2015. febr. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nos, elmentem haverhoz kínomban. Megláttam az új 5.1 es Logitech hang cuccát meg a brutál nagy mélynyomót,arra a 30 percre teljesen elfelejtettem milyen nap van ma... Amugy meg ilyen napokon probálkozom csajoknál,írok nekik, jelölgetem őket facen, akartam menni ma nagy bulira de ti lebeszéltetek róla hogy nyál tenger... ami igaz is.
2015. febr. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
35%
dugni legyen kit,ennyi a titka :,D
2015. febr. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!