Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Ti hogy bírjátok a Valentin...

Ti hogy bírjátok a Valentin napot egyedülállóként?

Figyelt kérdés

Most, hogy itt van a szerelmesek napja és nekem nincs barátnőm még jobban megvisel a társ nélküli lét pedig eléggé megviselt már eddig is, hogy nincs kihez bújnom, nincs kit ölelnem, csókolnom, de ilyen alkalmakkor még inkább fáj, hogy nincs párom.


22/F


2012. febr. 14. 17:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Te vagy a debreceni srác? Kicsit már túlzás amit csinálsz:D
2012. febr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Ez egy sima hétköznap semmi különös.
2012. febr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
K.urva jóólll..:)
2012. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

nekem van párom mégsem ünneplejük a Valentin-napot,mert ez egy buta amerikai ünnep.

nem csak ezen a napon lehet a szeretetet kimutatni,hülyeség.

egy sima hétköznapi nap.

2012. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Figyelj a valentin nap hülyeség,ráadásul amerikai szokás,ne legyél már ilyen,elég szánalmas hogy az a bajod hogy am senkit nem ölelhetsz, de hát ha nincs barátnőd akkor nem csak nem ölelsz senkit?? miért érne ez a nap többet a többi napnál, nekem van párom és képzeld baromira nem foglalkozunk ezzel a giccs nappal,és egyedül állóként is utáltam,mert annyira megjátszott az egész...
2012. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
*nem csak ma nem ölelsz senkit
2012. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nagyon jól. :D Engem nem igazán érdekel ez az ünnep. Anyutól szoktam kapni ilyenkor valami pici szív alakú csokit, én is adtam neki egyet, és ennyi. :) Csak hogy elmondhassuk, nekünk is volt Valentin-nap - merthogy állítólag ez nem csak a szerelemről, de a szereretről is szól újabban. Hát, ennyi volt a nagy kaland.
2012. febr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Jól vagyok. Semmi extra. Ugyanolyan nap mint a többi. Csak már agyamra megy a sok szivecskézés meg stb. nem csak ilyenkor kell szeretni egymást és ez amúgy is csak egy jó biznisz a virág meg ajándéküzletnek. Semmi üzenete nincs.
2012. febr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Amúgy nem feltétlen amerikai ünnep :D Csak ott jobban hangsúlyos , és ott kevesebben szidják -.-
2012. febr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Nem igazán érdekel. Csak ugyanannyira szar egyedül lenni, mint az év összes többi napján.
2012. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!