Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy lányba aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba aki után úgymond több mint 3 éve futkosok, s miután szakított vele én voltam az első akit hívott folyamatosan egyre többet beszeltünk inkább ő hívott Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Viszont nem tudja eldönteni hogy mit akar olyan se veled se nélküled kapcsolat lett belőle viszont amikor együtt vagyunk működik a dolog...
2015. febr. 15. 10:12
 1/8 A kérdező kommentje:

Mindent megtettem érte viszont már elegem van ebből, hogy nem tudja eldönteni. Folytassam tartsak ki mellette vagy hagyjam az egészet?

Valentin napon is jól felhúzott egyik percbe szenvedélyes csókolózás másik percbe pedig arról áradozik ,hogy velem legyen e vagy nem...próbáltam véget vetni,mert úgy éreztem nincs jövője így részemről minden oké viszont már nem tudom mit érez irántam ...miután megmondtam hogy legyen vége utána 30 körüli nem fogadott hívásaim voltak ... meló közbe nem tartom magamnál a telóm...ilyenkor azt mondja nem szeretne elveszíteni de nem tud döntésre jutni...adjak időt neki...de nem várhatok hónapokig mert (kb3 évet már vártam rá..s kb 3 hónapja szakított)-előző barátja nagyon megbántotta s nem szeretne velem úgy lenni ,hogy most komolyan bele tudja magát adni...sokszor elbizonytalanít néha érezteti ,hogy szeret máskor pedig maradjunk csak barátok duma csakhogy ő kezdi előröl...s végeredményként én is beleszerettem most mar nagyon komoly érzelmeim vannak iránta csak nem tudom már mit kezdjek evvel se nem a barátnőm de az is szituval...

2015. febr. 15. 10:12
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem bántanám meg, de nem sokat remélnék már tőle. Ne lökd el magadtól, lehet csak idő kell neki.
2015. febr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Remélem hogy kialakul a dolog csak idegesítő a döntéskételensége...
2015. febr. 15. 10:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2015. febr. 15. 10:16
 5/8 anonim ***** válasza:

csak "tallonba" tart, hagy a francba, ha ennyi idő ut, sincs semmi, nem is lesz soha semmi komolyabb belőle.

Felesleges időpazarlás!

2015. febr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3 hónapja szakított, ha szerette a fiút és ő került ki "vesztesen" a kapcsolatból (vele szakítottak, ő még ragaszkodott), akkor inkább úgy tűnik, hogy a sérült egóját próbálja gyógyítgatni veled. Ha ez így van, akkor nem meglepő, hogy keres, hisz nem akarja, hogy újból nemet mondjon neki egy férfi, és ismét ő legyen elküldve. Nekem ez sajnos saját tapasztalatom, csak velem egy évig csinálta ezt egy pasi (tudom, ehhez kivételesen idiótának kell lenni, de a szerelem vak). A saját érdekedben ne hagyd, mert innen nagyon nehéz felállni.


Persze az is lehet, hogy működni fog a dolog, csak túl gyorsan jöttél neki, és még kicsit meg van zavarodva. Hagyni kellene neki egy kis időt szenvedélyes csókolózások nélkül, amíg átgondolhatja, hogy mit is akar pontosan.

2015. febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ott a pont a hatosnál. Mellesleg ilyen nincs, hogy eldöntöm szeretlek-e vagy mégse, még eldöntöm...
2015. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Leginkabb ugy erzem h fel megint belevagni mikor kettesbe vagyunk oke minden...
2015. febr. 15. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!