Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyell a párom?

Figyelt kérdés
Lassacskán alakult ki a kapcsolatunk, ennek már 1 éve. Mikor összejöttünk akkor egyszer találkoztam szüleivel utána pedig csak karácsonykor(de ez is olyan érdekesen zajlott) Haverjainak, barátainak hamar bemutatott, akkoriban voltam velük itt-ott azóta nem igazán. Legjobb barátja mikor hazajön külföldről 1-2 hétre konkrétan el vagyok felejtve ők mindenhova mennek Én pedig itthon vagyok hagyva. Nem egyszer megkérdeztem, hogy mi velem a baj, szégyell szülei és barátai előtt? Mindig rávágta, hogy nem olyan szép vagyok, okos és kedves hát mért szégyelne. Egyre jobban aggaszt ez az egész, és egyre jobban nem tudom, hogy mit tegyek. Velem van a baj? Én nem akarom magamhoz láncolni, híve vagyok annak, hogy mindenkinek kell magán szférájának lenni. 3 hónapja kb kettesbe sem nagyon megyünk sehova. Én próbálkoztam programokat szervezni de nem igazán érezte jól magát. Persze telefonon mindig azt mondta meg ha beszélgettünk 'jól éreztem magam, szuper volt veled" de ott, akkor nem láttam-látom rajta. Más dologban nincsenek problémáink, a szex is nagyon jó mindig. Valaki esetleg valami tipp?

2015. febr. 15. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem sok vagy neki, unja a banant, hagyd hogy te hianyozz neki.
2015. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!