Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg párok! Hogy ünneplitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg párok! Hogy ünneplitek a Valentin napot? Mit adtok egymásnak?

Figyelt kérdés

2015. febr. 13. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
makkot
2015. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Általában 2 felé tört szív medállt vesznek az egyikre az van írva h "Józsi" a másikra pedig h "megb**asz" és aztán mondogatják...Józsi megb*asz
2015. febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
AIDS-t
2015. febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Béla211 ***** válasza:
100%
Mi sehogy. Tegnap mondjuk a kedvenc tortáját sütöttem és főztem neki meg virágot vettem.De nem azért mert közeleg a Valentin nap időként csak úgy meg szoktuk egy mást lepni spontán.
2015. febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindíg meglepjük egymást kissebb nagyobb dolgokkal. Ma elvittem vacsorázni, és mivel belezúgott Mr. Grey-be, ezért megnéztük az 50 árnyalatot :) (kiábrándult :D) most zuhanyzik, és nem sokára megkoronázzuk ezt a napot csak úgy, mint a többit.:) 23/f/m
2015. febr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

Én is csatlakozom az előttem szólóhoz. Mi is időről időre meglepjük egymást kisebb-nagyobb meglepetésekkel, úgyhogy nem volt különösebb készülődés a Valentin nap miatt. Igazából egyikünknek sem jelent semmit ez az egész, mert nem csak Valentin napon szeretjük egymást... ennélfogva nem foglalkozunk az egésszel (tegnap én amúgy is dolgoztam, úgyhogy alig találkoztunk). :)


25F m

2015. febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!