Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy képzeltek el egy "laza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képzeltek el egy "laza kapcsolatot"?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla, működhet?

Kort és nemet is írjatok légyszi!



2015. febr. 15. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
összejövünk, vacsora, szex, beleélvezek, fizetek, irány haza.
2015. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem laza kapcsolat nincs.

Vagy együttvagy valakivel,vagy nem és csak összejártok.

Én már a nyitott kapcsolatok értelmét sem értem, de biztos velem van a baj.

2015. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem nem működött,egy nagy káosz lett,pedig elején letisztáztuk a dolgot.

aztán olyan lett ,mintha együtt lennénk,de mégsem voltunk...

2015. febr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Laza kapcsolat = szexkapcsolat, legalábbis nálam. Ez pedig csak szex. Egyikünk lakásán találkozunk, szexelünk, felöltözünk és megyünk. Se randi, se vacsi, se összebújás, együttalvás végképp, és beszélni sem szoktunk egymással, egymás telefonszáma pl. meg sincs. Csak olyankor kommunikálunk pár sort Messengeren, ha szexelni akarunk, olyankor megbeszléjük, hogy mikor és hol, és ennyi. 21/N
2015. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt laza kapcsolatom fél éve. Összejártunk a sráccal, főleg szexeltünk, de mi beszélgettünk is, együtt aludtunk meg ilyesmi. Csak az volt a bibi, hogy én beleszerettem...
2015. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!