Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 év körüliek! Mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüliek! Mennyi idő után szexeltek az új párotokkal?

Figyelt kérdés

2015. febr. 15. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Az első nap :D
2015. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
184 óra 10 perc 22 mp után. Tiszta játékidőt számítva.
2015. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

-.-

Csak úgy nagyjából.

2015. febr. 15. 18:39
 4/10 anonim ***** válasza:
20 voltam, mikor kiléptem egy 4 éves kapcsolatból. Egy hét múlva megismertem a következő pasit neten, egy hónap múlva tudtunk csak először találkozni, egyből lefeküdtünk, konkrétan randink sem volt, ki se mozdultunk a lakásból 2 napig. Most 21 vagyok, annak a kapcsolatnak azóta vége, most szexkapcsolatom van, itt egy randi volt, kávéztunk, beszélgettünk, legközelebb már a lakására mentem.
2015. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondom az első nap....20/f
2015. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól függ,milyen sűrűn találkozunk.

Ha van heti 3-4 tali minimum akkor olyan két hét.

Ha csak heti 1-2,akkor többet várnék.

2015. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Felpontozlak titeket! :)

És még azt is aki ír még választ. :P

2015. febr. 15. 18:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Akár 1 hét múlva!

24f

2015. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

21 éves srác vagyok. Leírom a két legutóbbi alkalmat, amikor lánnyal voltam.


20 éves lány most januárban. Az első randinkon csókolóztunk, majd a második randink végén hazakísértem, felkéreckedtem hozzá és szexeltünk. Akkor ismerkedtünk meg előtte, tehát pl. az első randink volt a második találkozásunk az életben.


19 éves lány novemberben. Az első randinkon csókolóztunk, majd a negyedik randinkon feküdtünk le kb. 1 hét ismeretség után, amikor is meghívtam magamhoz vacsorára. Az első három randin azért sem fekhettünk le, mert nem is próbálkoztam a dologgal egyáltalán. Mindhárom csak beülős, sétálós randi volt. A negyedikon vacsorát főztünk, vacsoráztunk, megittunk egy üveg bort, aztán bementünk a szobámba és szexeltünk szinte egyből. Őt is előtte ismertem meg, tehát pl. az első randink volt a második találkozásunk az életben.

2015. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Jöhetnek még válaszok!

2015. márc. 5. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!