Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk, pasik! Ha reggel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, pasik! Ha reggel, munkába indulás előtt szexeltek a párotokkal, az feldobja az egész napotokat, vagy már a buszmegállóban el is felejtettétek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
persze :D vigyorgok egésznap mint egy hülyegyerek :D
2013. okt. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az enyémet feldobná.


De ha csak egy cumizást kapnék, az is.:)

2013. okt. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ott fejezzük be!
2013. okt. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Munka? Az meg mi... :D

Igen, egyébként biztosan minden férfit feldobna reggelente. :D

2013. okt. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3-as, érdekes helyen lakhatsz :D
2013. okt. 4. 12:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott,hogy akkor be se megyek dolgozni.Inkább folytatjuk amit abba kéne hagyni,a munka miatt.
2013. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6-os, ha megteheted... De nem mindenkinek lehet nem bemenni. Viszont egy 5 perces is van olyan jó, ha spontán születik, mondjuk a konyhapulton, nem? :)
2013. okt. 4. 12:45
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha én szexelek reggel a párommal akkor tuti jó napom lesz és egész nap vágyom rá (amúgy is) és ő jár a fejemben.

De ha csak én kényeztetem orálisan, akkor is isteni a dolog.


27/N

2013. okt. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mint nő, nekem is feldobja a napomat és már csak az is, ha bevillannak képek-jelenetek a reggelből vagy tegnap estéből. És amikor aznap este találkozunk olyan édes, hogy látom a páromon, hogy ő is egész nap ugyanarra gondolt, s egy repeta mindenképpen jöhet :).
2013. okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze jo a munka elotti szex :) ... de meg elozo este :) Munka elott (hajnalban) en sportolni szoktam, azutan rohanas a meloba, de persze delutan mar ha letettem a lantot, johet a lazulas.
2013. okt. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!