Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek kisebb a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biohazardxxx kérdése:

A nőknek kisebb a szexuális igényük mint egy férfinek?

Figyelt kérdés
Haverom panaszkodott hogy 3,5 éve vannak együtt barátnőjével hetente max 2-3x aludnak együtt és mindig ő kezdeményez az ágyban a nő meg vagy elutasitja mert fáradt avgy valamire hivatkozik vagy nincs kedve hozzá de ha ő nem kezdeményez akkor nincs is aktus.Persze ha meggdugja utána már boldog a csaj is jó volt neki... ez normális dolog? Szimplán lustaság a nő részéről vagy ez már valami rossz dolog lenne?

2015. febr. 15. 19:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
általában igen
2015. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
brit, japán és ausztrál tudósok ajánlásával
2015. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ez így általánosítva hülyeség...

Embere válogatja...

29/F

2015. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
jó de a csaj 22 éves azt nem írtam meg...
2015. febr. 15. 19:28
 5/16 Brooke33 válasza:
Lehet, hogy valami morbid fétise van a "könyörögtetésre"? Vannak ilyenek. :)
2015. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tapasztald ki saját magadnak, lehetőleg ne a haver csajával. Ja, és persze jó lenne mellőzni az olyan kifejezéseket, mint "megdugja" a leendő barátnőd előtt pl., mert a végén neki se lesz kedve veled ágyba bújni.


A nők szexuális igénye akkor a legnagyobb egyébként, amikor peteérésük van; a szervezet ilyen módon jelzi, hogy mikor kell szeretkezni ahhoz, hogy gyerek legyen belőle.


A fogamzásgátló és a hormonproblémák okozhatnak drasztikus vágycsökkenést a nőknél. De hát a férfiak nem szeretnek gumit húzni általában, tehát ez az egyetlen megoldás, hogy ne legyen gyerek. Úgyhogy ne csak őket tessék hibáztatni hasonló problémák esetén.

2015. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

"Persze ha meggdugja utána már boldog a csaj is jó volt neki..."


Attól mert boldognak tetteti magát és azt hazudja még nem az ! :-) Egy igazi kapcsolatban a felek naponta 4-5 alkalommal szexelnek, amikor csak van idejük, egész nap falják egymást, ott a haverodéknál komoly problémák lehetnek !

2015. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 piriiiii ***** válasza:

Hát, tényleg embere válogatja.

Én például igénylem annyira, mint egy férfi szerintem.

Csak néha ez az egész annyira körülményes tud lenni, hogy már a gondolattól elmegy a kedvem. :D

2015. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kittike az amazon te hány éves vagy?
2015. febr. 15. 19:36
 10/16 anonim ***** válasza:
Nagyjából 24000 ezer éve érkezett a lelkem a Földre :-)
2015. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!