Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a nőknek nagy baj ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nőknek nagy baj ha nem szeretnék saját gyereket?

Figyelt kérdés

Megvannak az okai amiért nem szeretnék, ezt nem szeretném kifejteni, de szeretnék attól még egy társat idővel.

Azért írtam külön saját gyereket mert az örökbe fogadásba vagy egy másik kapcsolatból áthozott gyerkőccel nem lenne probléma.


2015. febr. 13. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Terhességfóbia
2015. febr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem baj. Olyan pasit keress, akinek már van.

Én sem hiszem, hogy akarok sajátot. A páromnak viszont van. Jól megvagyunk.

2015. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az illető hölgynek van már saját gyereke, akkor szerintem nem nagy gond. Ha esetlegesen az örökbefogadásra nyitott vagy szerintem az is megoldás lehet. Azonban azt elvárni egy nőtől, hogy ne érje meg az anyai örömöket, könnyen szakító ok lehet.
2015. febr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a félreérthetőségért de férfi vagyok. XD
2015. febr. 13. 22:07
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Na, akkor ugyan az fordítva: Olyan nőt keress, akinek már van. Ilyenből még többet is lehet találni.

#2-es voltam

2015. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretnék saját gyermeket, örökbe szeretnék majd fogadni egy vagy két gyermeket, olyan társat kell keresni,aki nem ragaszkodik a vér szerinti gyerekhez.
2015. febr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szep par lesztek! :) Mindig megtalalja a zsak a foltjat :)
2015. febr. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem voltál félreérthető. Legalábbis nekem lejött, hogy férfi vagy. Egyébként nyugi, manapság szinte senki sem akar gyereket, így jó eséllyel találsz hasonlóan gondolkodó párt magadnak.
2015. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!