Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó kisfiú rocker lánnyal?

Figyelt kérdés
zavarná ez a fiút hogy én kicsit keményebb vagyok? és nem annyira nőies? (mondjuk fekete ing acelbetkossal, de amúgy csinos,és vonzó)

2015. febr. 15. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
honnan tudjuk. bármilyen meglepő, nem vagyunk egyformák
2015. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nekem stílusom van,attól meg nem neveznélek keménynek,hogy fekete inget veszel fel acélbetétes stílustalan bakanccsal nő létedre,de majd küzdesz a lábgombával mikor nyáron is azt hordod :D
2015. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek abban, hogy az ellentétek vonzzák egymást, de próbáld meg, ha akarod.
2015. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 opened paradise ***** válasza:
Engem spec nem zavarna,sőt és én se vagyok külsőre rocker.
2015. febr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Maximum ruha nélkül lehetsz csinos és vonzó merthogy a szett leírtál, hogy nem csinos az egyszer biztos.
2015. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én két él közül a rocker lány vagyok, de hidd el, mégsem a "jókisfiút" zavarja ez. a barátomnak nagyon is bejön, hogy ilyen barátnője van... de engem kicsit zavar, hogy keményebb vagyok nála, elvégre ő kéne megvédjen engem, meg ilyesmi. szóval mikor megjelenünk, inkább tűnünk úgy, mint egy "gazdag" srác és a testőre.
2015. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ilyenről álmodom!
2015. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mármint ilyen lányról! :D
2015. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem pl. ők a gyengéim
2015. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!