Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg kérdés! Van itt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Van itt olyan meleg aki olyan kapcsolatban él (t) ahol az egyik fél idősebb?

Figyelt kérdés
Érdekel nagyon a téma mert egy regényhez van egy jó ötletem amiben lenne két meleg akik között hatalmas korkülönbség van. Az egyik 18 lenne a másik meg olyan 30-40 között. Azt szeretném kérni, hogy aki tapasztalt ilyet az mondja már meg az előnyöket meg a hátrányokat meg stb... Írhat olyan aki hetero ként élt át ilyen kapcsolatot de elsősorban melegek válaszát várom! Köszönöm!!!!

#meleg #kapcsolat #idősebb fél
2015. febr. 15. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Én éltem, de csak 5 év volt a különbség...
2015. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Köztünk csak 7 év a korkülönbség (24 és 31).

De a kapcsolatunk elején jóval nagyobbnak tűnt ez a különbség.

2015. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És nem tudnátok ezekről a különbségekről küldeni esetleg privit?
2015. febr. 15. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:
19 évesen volt az elsö kapcsolatom, ami 1 évig tartott. Ö 34 éves volt. :)
2015. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írj privátban
2015. febr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Béla211 ***** válasza:
Én lassan hat éve vagyok együtt egy nálam 16 évvel idősebb férfival. 2 éve együtt is élünk. Én 29 vagyok ő 45. igazából nem tudom mire vagy kíváncsi. Előnynek Talán azt mondanám ,hogy már független volt a családjától volt külön lakása.Ez fontos volt ,mert messze laktunk egymástól és azért jobb úgy együtt lenni ha senki nem zavar. Főleg ha csak kéthetente vagy havi egyszer tudunk találkozni egy hétvégére.
2015. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 hónappal idősebb vagyok fiúmnál.. :DDD 15/f
2015. febr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!