Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az utcánkban lakik egy negyven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisss Dávid kérdése:

Az utcánkban lakik egy negyvenes, nagyon jó pasi. Gyerekkorom óta ismerem, és azt hiszem egy ideje szerelmes vagyok belé! Én még csak 17 éves vagyok és fiú. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavasszal elmondtam neki mindent. Azt mondta, hogy nagyon tetszem neki is, de várjunk még egy évet. Nem bírom ki addig, állandóan ő jár az eszemben, közben is csak rá tudok gondolni, hogy magáévá tesz. Mit tegyek? Nagyon szenvedek, vágyom az ölelésére, arra hogy megcsókoljon, belém hatoljon!

Valakinek hasonló esete volt már?



2012. júl. 31. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Mutasd feléje a pelyhes kis popódat aztán majd rád indul mint oroszlán a gazellára! :D
2012. júl. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Első kommentelő:ez fájt! XD

Visszatérve a kérdésre:Mondd meg neki,hogy legalább néhanapján öleljen meg és csókoljon meg.

2012. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 I <3 Bears ***** válasza:
100%
Simán csinálhatjátok mert 14 év alattiak esetén büntetik a szexet.Mázlista...
2012. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem kérni, hogy ostobák kíméljenek! 17 éves vagyok még az igaz, de nem hülye!

Elmondtam neki mindent, mit érzek iránta, de azt mondja, ha még egy év múlva is ezt érzem, akkor lehet több is köztünk! Tudom 14 felett nem büntetik, de lehet nem bízik bennem még? Félek lesz más valaki az életében, vagy most is van? Éjszakákon át sírva ölelem a párnámat és rá gondolok (néha persze mást is közben).

2012. júl. 31. 17:46
 5/10 I <3 Bears ***** válasza:
100%
Gondolom azért akar várni amíg betöltöd a 18-at mert akkor felnőtt leszel és senki nem ugathat hogy megrontott...
2012. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 I <3 Bears ***** válasza:
100%
Ha felvállaljátok/kiderül a kapcsolatotok.
2012. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet hülyeség, de én el tudnám képzelni az életemet vele! Nagyon régóta ismerem és nagyon jó az illata, az érintése, és nem tudok csak rá gondolni "akkor" is. Nekem természetes volt, mikor körvonalazódott bennem a melegségem (kb. 9 éves koromban), hogy vele szeretném majd elveszíteni a szüzességemet is.
2012. júl. 31. 17:57
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Ne haragudjatok, most vagy én vagyok kretén, vagy nem tudom, de a kérdező MELEG, ha nem tűnt volna fel.
2012. júl. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
feltűnt, úgy a kérdés szövegében a második mondat környékén
2012. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ez nagyon édés:)

Figyelj, beszéld meg vele, hogy felesleges várni mert ki kell használni az életet!:)

Az az egy év csak szenvedés lenne mindkettőtöknek...

Szerintem cselekedj testileg is, csókold meg!Érezze, hogy. szereted és nem vered át!

2012. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!