Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak adjatok tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak adjatok tanácsot? A pasim folyamatosan egész nap a szexchaten lóg, belevan bu*z*lva, velem meg nem foglalkozik szex téren.

Figyelt kérdés
Szerintem beteg agyilag az ilyen ember aki non stop erre költi a pénzét, nem hiába a faszik tényleg a nadrágukba hordják az eszüket. Szerintetek mit csináljak? Szerintem felregelek azt mutogatom én is magam, ehhez nem kell tudomány nem? XD
2010. febr. 11. 20:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Gondolkozz egy férfi eszével azaz egy nagy büdös lófasszal: A SZEXCHATHEZ INTERNET KELL... remélem rájöttél mit kell tenned...
2010. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
18:58-asnak üzenem,nem azért írom ide a problémámat,hogy a te szexuális ajánlatoddal vigasztalódjak!!!Minőségileg semmi baj a szex-el én elhanyagolást írtam ami a mennyiséget jelzi.
2010. febr. 15. 08:02
 13/21 anonim válasza:
26%

ha szeretitek egymást akkor nem azon kellene gondolkodnod hogy ezért kidobod hanem tegyél róla hogy rád figyeljen,csábítsd el,

tereld másra a figyelmét,mert ez nem olyan dolog amiért ki kell dobni a párod.(persze csak ha nem szeretitek egymást)de inkább itt az lehet hogy nem szereted és inkább mutogatnád magad a paliknak...mindent egybevetve lehet hogy neked kéne magadba nézned...nem?!

2010. febr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Na ez komoly még én nézzek magamba,nőkre költ 10 ezreket nekem még egy szaros virágot se hoz,a szexben megadok neki mindent panaszra nincs oka!Szexi fehérnemüt is ha vettem nem mutatott érdeklődést,ha meg mutogatni akarnám magam a paliknak akkor nem írnék ide ,hanem felregeltem volna és csesznék az egészre!Igen nincs semmi baj Egy olyan pasival akinek nincs barátnője és látogatja az ilyen oldalakat vagy ha van is ritkán felnézz ugy hogy a barátnője nem szenved hiányt "semmiben",de gondolom te is látogatod az ilyen oldalakat ,ha igy véded...Szerintem erre az oldalra ne is gyere többet menjél f*szt huzogatni he-he
2010. febr. 16. 16:09
 15/21 anonim válasza:
elég érdekesen reagálsz,tanácsot kérsz és ha valaki elmondja a véleményét lehurrogod..lehet a kapcsolatotokban is ilyen arrogáns vagy??azért nem figyel rád a pasid...ja és nem szoktam "fa.zt huzkodni.Zita
2010. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
ha nem szereted dobd ki,ha igen akkor meg találnotok kell megoldást.végül is nem csalt meg??
2010. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Akkor kívánom neked h ilyen vagy hasonló problémád legyen! Talán majd akkor megérted miről van szó!vagy csak nem előadó vagy.....?:)
2010. febr. 16. 16:19
 18/21 anonim válasza:
kötözködni vagy fennt?tanácsot kértél ,hát elmondtam mit gondolok.de te még egyszer sem írtad ide hogy szereted e a pasid?csak indokot keresel hogy kidobd...
2010. febr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ha nem szeretném nem írnék ide,hanem tudnám a választ,de amugy már eldöntöttem megbocsájtok neki.:)Mert SZERETEM!
2010. febr. 16. 16:34
 20/21 anonim válasza:
na látod.akkor most legyél igazi nő, és pár hétig fi.gasd meg.hadd tudja meg hogy mit veszítthet. :-)
2010. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!