Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
barátnőmék kapcsolatáról van szó.A fiú kb heti szinten találkozgatott egy lánnyal szex céljából.Miután összejöttek a barátnőmmel,kb 5 hónap után feküdtek le,addig kb 3-4szer találkozott a fiú a másik lánnyal,csupán szex céljából.Amióta a barátnőmmel lefeküdtek,azóta a lánnyal nem is beszéltek.A barátnőm tőlem kért tanácsot,mert nagyon szeretik egymást,de nem tudom hogy ez megbocsátható e.Nektek mi a véleményetek?Az elején,amíg nem alakulnak ki mély érzelmek addig megbocsáthatóbbak?Tudom hogy a fiú már nem csalná meg.
2015. febr. 16. 07:17
 1/6 anonim ***** válasza:
ha kapcsolatban voltak és lefeküdt mással az megcsalás szerintem...lehet én maradi vagyok, de nálam ez nem férne bele a kapcsolatba...
2015. febr. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Missi_Key ***** válasza:
Ugy làtszik ô tipikusan az a fiu aki ha nem kap sexet othon keres màshol...csak gyereket ne vàllaljon a bnôd tőle... Többször fogja megcsalni a terhesség utàni honapokban mintsem szàmolni tudnàd
2015. febr. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez történik akkor, ha a lány sokáig halogatja a szexet. A fiúknak szex kell, és oda mennek, ahol ezt megkapják. Más kérdés, hogy ezt valaki megbocsátja-e van sem. Én nem bocsátanám meg a megcsalást, de hát nem vagyunk egyformák...
2015. febr. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, megbocsátható. Én megbocsátanék saját magamnak a fiú helyében.


21/F

2015. febr. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy megbocsájtható e, azt ő dönti el. Egyéni kérdés.

Én azt tudom, hogy ismerek egy párt, dettó ugyanez. Ott konkrétan az volt a történet, hogy a lánnyal már elkezdett járni a srác, de volt egy szexkapcsolata és az még olyan 2 hónapig élt, mikor is kilépett belőle a fiú.

Persze a csaj első körben még okoskodott egy sort aminek nyilván az lett a vége, hogy a barátnő is megtudta az egészet. Közösen mondták a csajnak, hogy ez ennyi volt. A csaj lelépett, majdnem két évre rá a fiú és a lány azóta már össszeházasodtak jelenleg a kisfiúk 5 éves. Pont a múlt héten beszéltem velük, megvannak.


Ez egy pozitiv történet arról, hogy nem minden az, hogy az össztársadalmi ítélkezés szerint járunk el, lehet egyéni úton is intézni ezt. Így neked is azt mondom, amit minden esetben: NE mások mondják meg, hogy hogyan éljétek az életeket, a saját érzéseitek és beszélgetésetek alapján a SAJÁT döntést hozzatok TI ketten.

Nem biztos, hogy mások jobban tudják mi a jó nektek és pláne nem azt, hogy miből mi lehet.

2015. febr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan olyan kérdés, ami az eltérő értékrendeket feszegeti. Egy baráti társaságban beszélgettünk erről minap, hogy mikortól számítják az összejövetelük dátumát....és elég változatos véleményeket hallottam. Van aki az első szextől, van aki az első csóktól,van aki az első kapcsolatfelvételtől....még adott párkapcsolaton belül is volt eltérés.

Lássuk be, a férfi elég egyszerű lény ha szexről van szó..addig megy amíg meg nem kapja amire vágyik, és nem fog feltétlen hónapokat várni rá vagy órákat utazni miatta. 5 hónap nagyon hosszú idő....főleg egy olyan srácnak aki mondjuk a korábbi kapcsolataiban napi szinten élt szexuális életet....nem fog önként és dalolva önmegtartóztató életet élni,mert egyszerűen nem ez a célja, nem erre vágyik. Egy normális működő párkapcsolatban ez nem lehet probléma, mert attól a Nőtől kapja meg önként vágyai kielégítését akitől a leginkább szeretné!!!

37F

2015. febr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!