Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a férfiak vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfiak vagy a nok huségesebbek? Melyikojuk bírja ki tovább esetleg sex nélkul?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
A férfiak!
2015. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
embere válogatja
2015. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Személyiség kérdése.
2015. febr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Férfi!!!!!!
2015. febr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Is-is.

Nem a nemen múlik, hanem sok minden máson, ami a kialakította valakinek a személyiségét.

2015. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

A férfi

Jó kutyaaa

2015. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nő és férfi között is van olyan, akit alapból a vére vagy a kiváncsiság hajtja.
2015. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én egy hét szexmentesség után már fúria vagyok. De ez nem jelenti azt, hogy ha úgy adódik, akkor hónapokig vagy netalán pár évig nem bírnám ki nélküle. A hűség nem ezen múlik. Igénylem, rendszeresen, de ha oka van, értelmes és elfogadható oka (beteg, fáradt, stb), akkor bármeddig kibírom nélküle, anélkül hogy megcsalnám a párom. Ha csak elmismásolja a szeretkezéseket és nem is ad értelmes indokot az elutasításomra, akkor lehet, hogy kétszer is meggondolnám, mit keresek ebben a kapcsolatban. A megcsalás eddig nem volt opció az életemben, nem vagyok az a fajta, akinek egyáltalán menne az ilyen. Vagy szakítok, vagy nem szexelek mással. Egyszerű képlet.


Ez a dolog nem nemek alapján szelektál, hanem személyiség alapján. Eddigi tapasztalataim alapján a pasik inkább voltak csalfák, de egyetlen barátnőm van, aki valaha hűtlen volt, míg vagy hallomásból, vagy személyes tapasztalatból, de valahogy a pasik fele, akikkel találkoztam, hűtlenkedett. Mégsem mondhatom, hogy a férfi nem az, amelyik kevésbé hűséges, mert ez emberfüggő dolog.

2015. febr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elozovel ertek egyet
2015. febr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ismerek nőt is, férfit is, aki hűtlenkedett, de egyértelműen a férfiak vannak többségben. Amúgy személyiség kérdése, és persze döntésé.
2015. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!