Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félnek ennyire a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek ennyire a fiúk az anyjuktól, ha szerelemről van szó? (Lent)?

Figyelt kérdés

Szüleim most jó ideig nincsenek itthon és egyedül vagyok! Én megkértem barátomat, hogy jöjjön át este, mert nagyon fogok félni egyedül, ő azt mondta, hogy oké de mivel ma reggel mondta az apukája, hogy este nem lesz otthon, így anyukája mondta, hogy egy férfinak ott kell lennie, ha valami baj lenne szóval nem jöhet át hozzám!

De én nagyon félek egyedül! Valami szörnyen bírom a magányt de anyukája nem is lenne egyedül mert ott lenne barátom nővére...

Már nagykorú, szóval tényleg bármikor eljöhetne de miért?!

Szörnyen félek, hogy mi lesz este! Ilyenkor mindig hangokat hallok és nagyon félek



2015. febr. 17. 06:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Menny át te és probléma megoldva.
2015. febr. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem mehetek át mert az/állataimnak megvan, hogy mennyi időnként kell kaját adni és milyel holnap reggel nem lesz/akkor itt senki, akkor szegény éhezni fog! Most se adhatok neki többet, mert megeszi/a holnapi/adagját/is
2015. febr. 17. 06:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Adsz neki kaját este 6-8 kor és átmész. Nem hiszem hogy létezik olyan állat ami 10-12 óra alatt éhen hal.
2015. febr. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 CptTomato ***** válasza:

Meg az előző hozzászólókhoz még hozzá tenném hogy, mi fontos neked a kapcsolat vagy az állatkáid?!

Ha ennyire ragaszkodsz mind2hőz hosszú távon valamelyiküknek búcsút kell intened.

2015. febr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És milyen hangokat hallasz?
2015. febr. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha egyébként rendesen adsz kaját az álataidnak, akkor nem fog éhezni! A tigris is elejt egy állatot, aztán lehet 3-4 napig nem tud fogni másikat, mégis kibírja. Te sem halsz éhen rögtön, ha nem eszel, minden emlősállat májában van 2-4 napra elegendő könnyen felszabadítható tartalék szénhidrát, a raktározott zsírról már nem is beszélve.


A másik: ennyire ne légy béna, hogy egy perce sem tudsz egyedül maradni, ez szerintem nevetséges, már ne is haragudj :(

2015. febr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. hány évesek vagytok?

2. hol élsz te, és hol élnek a barátodék, hogy ott mindenki fél egyedül este? mordorban vagy mi?

2015. febr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ha ismernéd édesanyámat, nem tetted volna fel a kérdést...
2015. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért nem kell eltúlozni ezt a "félelmet", ha nem lenne egy olyan fiú, akit át tudnál hívni, biztosan nem jönne elő ez a nagy félelmed. - Hány éves vagy? Lehet, túl fiatal ahhoz, hogy - a fiú anyja szerint - fiúkkal foglalkozzál.
2015. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
17 vagyok és már 2 éve van barátom (akiről szüleim tudnak)
2015. febr. 19. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!